Elavad talverõõmud Elva vallas

️ Majutus- ja saunapakkumised-

  • Kiviranna puhkemajad: Privaatne lõõgastuspakett kahele koos iglusauna ja puhkemaja kasutamisega Võrtsjärve ääres, Suure-Rakke külas. – 95 EUR.

 

  • Verevi motell: Lõõgastav sõbrakuu Verevi Motellis.

 

  • Pansion Hermann: Talvine elamusmajutus tsaariaegses külalistemajas koos õhtusöögiga. – 35 EUR (inimese kohta). Külalistemajas on aeg justkui peatunud ning annab võimaluse ajas tagasi rännata umbes 130 aastat. Pansion Hermann õhtusöögi menüü: Ahjukartul, pikk poiss, värske salat. Magustoiduks: Pansioni kook ja Pfefferminztee.

 

❄️Erinevad aktiivsed ja sportlikud tegevused

  • Verevi motell:

Tõukekelgu, fatbike-ide ja Uisulaenutus, broneeri varustus või küsi lisa +372 745 7084.

 

  • Järvemuuseum Akva:rium:

Taliõnge ja jääpuuri laenutus (5 eur/õng), talikalastusõppepäev gruppidele, max 25 osalejat (sisaldab õnge ja jääpuurilaenutust, ekskursiooni muuseumis, ülevaadet kalapüügireeglitest ja 2h kalastamist Võrtsjärvel, hind 180 eur).

 

️ Toitlustuspakkumised

  • Kooki tahad?:

14.02 teeb Kooki tahad? oma klientidele armsate inimeste meelespidamise lihtsamaks ja koostab koostöös Männilinna lillede ja fotograaf Familiisiga ilusad kinkekarbid. Karp sisaldab: Käsitöö Trühvleid, Makroone, Pavlovat, Maasikaid šokolaadis, Minikooki ja Lilleseadet. Lisaks võimalik soetada Sõbrapäeva hinnaga fotosessioon. Karbi hind koos fotosessiooniga on 65 € ja ilma 30 €.

24.02 on võimalik maitsta Vabariigi Aastapäeva puhul erinevaid soolaseid ja magusaid vaagnaid. Soolane vaagen neljale inimesele sisaldab: Täidetud mune, singirulle, pisikesi kotlete, kurki ja juustupalle (15,5o €). Samuti neljale inimesele mõeldud magusalt vaagnalt võib leida: Tassikooke, tuuletaskuid kamavahuga ja kohupiimapalle (14 €).

01.03 pärast vastlaliugude ootab kohvik nautima traditsioonilisi moosi ja vahukoorega vastlakukleid. Eripakkumisena on võimalik tellida ka hernesuppi ning soolaseid hernevahu ja maasuitsusingiga kukleid.