Elva tutvustus

Tere tulemast Elvasse! Asume 20 minutilise autosõidu kaugusel Tartust ning kahe ja poole tunniga peaks meie juurde saama rongiga pealinnast. Miks siis ikkagi Elvasse?

See, rohkem kui 72 tuhande hektari suurune vald, meelitab sind esiti järvedega, millest soojeim on Verevi järv. Meie valla pinnale jääb ka Eesti suurima sisejärve – Võrtsjärve kallas. Teiseks mändiderohked parkmetsad keskuses Elvas, mis metsaradu täis, kuid kindlasti tasub uudistama ja seiklema minna Vapramäe-Vellavere-Vitipalu matkaradadele.

Nii nagu tervist, saab ka oma igavust turgutada meie vallas erinevate põnevate tegevustega: välitingimustes on meil head spordi-ja aktiivse puhkuse rajad, millest suur osa aastaringselt kasutatav. Sisetingimustes saab meil külastada järvemuusumi Akva:rium, külastada Eesti ühte vanimat Vesiveskit ning paju muud.

Maitseealmusi jagub meie valda restoranidest kuni maitsva tänavatoiduni. Öömajata ei tohiks jääda keegi, sest valikus on motelle, külaliskortereid ja kämpinguid. Aega saab sisustada mitmeti, olgu selleks siis mõni kontsert, näitus või spordivõistlus.

Ennekõike pakub Elva sulle aktiivse puhkuse võimalusi, et sind iga ilmaga koduseinte ja ekraanide eest loodusesse ja värskesse õhku liikuma meelitada.

Elvasse võid tulla koos kallima, pere või sõpradega. Leiate kindlasti midagi meelepärast, mida näha või teha. Kui keskusest jääb väheseks, saab alati külastada puhkepiirkonna turismiettevõtteid ja objekte.

Kohtumiseni Elvas!