Comedy Estonia: Ari Matti Mustonen – “Flamingo”

Comedy Estonia: Ari Matti Mustonen – “Flamingo”

Augustist 2021 tuleb lavadele Ari Matti Mustoneni uus soolotuur “Flamingo”

“See on show, mida olen üles ehitanud kuskil kaks aastat. Tuuril võtan kokku oma parimad naljad ja toon need üle kodumaa oma lemmik teatrite lavadele. See on kaugelt kõige räpasem, higisem ja tuliseim tund, mis ma kunagi kirjutanud olen. Kes varasemalt mind lavadel jälginud teab, et iga õhtu on erinev ja kunagi ei tea ette, mis kunsti ma see õhtu esitan. Selleks, et kõige parem elamus kätte saada, peabki ise kohale tulema! Ainus, mis on kindel, on see, et see õhtu tuleb täis graatsiat ja bravuuri, sest sest ma olen faking FLAMINGO.” – Ari Matti

 

Show on soovitatavalt vanusele 16+.Kestab orienteeruvalt 2 tundi koos vaheajaga. Piletid müügil Piletilevis ning Piletilevi müügipunktides.

 

NB! Vastavalt valitsuse poolt määratud uutele regulatsioonidele, peame me lisama ka Ari Matti tuuri jooksul uksele lisa kontrolli, kus peab ette näitama koroonapassi.

Mida see tähendab? August ja September 2021 toimuvale Ari Matti Mustoneni soolotuuri “Flamingo” üritustele saab publiku sekka vaid kehtiva koroonapassiga. Sisse saamiseks peab olemas olema üks kolmest tõendist:

  1. Immuniseerimine tõend
  2. (negatiivse PCR) testi tõend
  3. läbipõdemise tõend
  4. Kohapeal tehtud negatiivne kiirtesti tulemus

EL digitaalse COVID tõendi saab ise luua patsiendiportaalis aadressil digilugu.ee. NB! Salvesta kindlasti tõend endal telefoni või prindi välja, et kohapeal ei peaks otsima!

Kui puudub koroonapass, siis on võimalus sooritada kohapeal kiirtest. Test maksab külastajale 8€ ja vastused saab 5-7minutiga. Kiirtest tehakse ninast.

Seoses koroonapassi kontrolliga on meil võimalus avada müügiks kõik saalid täismahus ning korralikust showst ilma ei tohiks jääda keegi!

Kui antud korraldus Teile ei sobi, siis on võimalus ka tagasiostuks. Piletite tagasiost algab 02.08.2021 ning lõppeb 5 päeva enne ürituse algust. Tagasiostu soovid palume edastada tagasiost@piletilevi.ee koos oma tellimusnumbriga. Lisaks võimaldame piletid välja vahetada mõne hilisema tuuri show kuupäeva vastu, selleks palume kirjutada soov info@piletilevi.ee koos oma tellimuse numbriga ning uute showde kuupäevadega.

NB! Positiivse kiirtesti tulemuse puhul kohapeal piletiraha tagastamisele ei kuulu.

Tagasiost või pileti vahetus Elva Kultuurikeskuses toimuvale etendusele on võimalik kuni 13.09 k.a.

Järgmised sündmused