JÄÄB ÄRA! Kaunimate Aastate Vennaskond: Kaunimad 70ndad me elus

JÄÄB ÄRA! Kaunimate Aastate Vennaskond: Kaunimad 70ndad me elus

Hea piletiostja!

Kahjuks jäävad ära Kaunimate Aastate Vennaskonna kontserttuuri “Kaunimad 70ndad me elus” kontserdid Viimsis, Moostes, Valgas, Haapsalus, Kuressaares, Elvas ja Raplas.

Ostetud piletitega on võimalik minna tuuri teistele kontsertidele, mis toimuvad järgmiselt:

21.08. kl 19 Vene Kultuurikeskus

4.09. kl 15 Tartu Karlova Teater

4.09. kl 19 Tartu Karlova Teater

5.09. kl 19 Võru Kultuurimaja Kannel

8.09. kl 19 Türi Kultuurikeskus

10.09. kl 19 Aruküla Rahvamaja

11.09. kl 19 Rakvere Teater

2.10. Pärnu Kontserdimaja kontsert toimub 2.10. kl 19 Pärnu Nooruse Majas

3.10. kl 19 Tartu Karlova Teater

4.10. kl 19 Keila Kultuurikeskus

Kui te loetletutest ei leia sobiva toimumiskoha ja -ajaga kontserti, on pilet võimalik vahetada kinkepileti vastu, mis kehtib kuni 31.08.2022. Juhul kui uutel tingimustel pole võimalik kontserdikülastust ette võtta, ostetakse piletid tagasi. Korraldajal on kohustus piletite tagasiostuks vaid juhul, kui kontsert jääb ära. Piletite muutmisest, kinkepileti vastu vahetamisest või tagasimüügist kirjutada ruta@suveteater.ee. Tagasimüügi puhul märkida kirja sisus enda tellimuse- ja kontonumber, millelt piletid ostetud. Piletilevist ostetud piletite tagasimüügiks pöörduda otse tagasiost@piletilevi.ee.

Korraldaja vabandab võimalike ebamugavuste pärast!

Enne ürituse algust peavad kõik vaktsineeritud, haiguse läbi põdenud või testi teinud inimesed esitama korraldajale vastava tõendi. Üritusel osalemiseks on vajalik kuni 48 tundi varem tehtud antigeeni kiirtest või kuni 72 tundi varem PCR-test. Testimise peab läbi viima tervishoiuteenuse osutaja. Üritusel osalemiseks peab testitulemus olema negatiivne. Korraldajal ei ole riiklikke juhiseid järgides kohustust võimaldada antigeeni kiirtesti teha vahetult enne ürituse toimumist kohapeal, testitulemusega siseneda sooviv inimene peab enda testimise tervishoiuteenuse osutaja juures ise korraldama. Korraldaja kontrollib kõigi osalejate tõendeid, nende ehtsust ja kehtivust ning kahtluse korral tuvastama tõendi esitaja isikusamasuse. Kui inimene oma nakkusohutust ei tõenda, siis ei saa ta üritusel osaleda ja korraldajal pole kohustust talle piletiraha tagastada.

Parimat

Ruta Rannu

tegevjuht

Karlova Teater / Emajõe Suveteater

ruta@suveteater.ee+372 5398 6153

www.karlovateater.ee / www.suveteater.ee

FB: facebook.com/suveteater

 

 

Taas on Kaunimate Aastate Vennaskond oma publikut uue kontsertkavaga rõõmustamas!

Tegemist on nostalgilise tagasivaatega „sõgedatele seitsmekümnendatele“, mil muru oli rohelisem ja taevas sinisem ning muusika oli midagi enamat, kui lihtsalt meloodia, mida kuulata või mille järgi jalga keerutada. Meenutame aega, mis pakkus võimalust mässata ja tunda end kasvõi hetkekski vabana.

Miks just 1970ndad? See oli kümnend, mil toimus tõeline muusikaplahvatus – stiilide ja voolude kirjus virr-varris kombati žanripiire, sündisid unustamatud meloodiad, tänaseks Eesti kullavaramusse talletatud laulud. See oli kümnend, kus elu ei olnud enam endine ei Lääne ühiskonnas ega ka meil siin toonases stagnatsioonitempliga märgistatud Nõukogude Eestis.

Tule veeda kaunis kevadõhtu kontserdil, mis on tulvil kaunist muusikat ja head nalja Kaunimate Aastate Vennaskonna suurepärases seltskonnas.

 

Kehtivad kevadel (23.03.2021) ära jäänud etenduse piletid.

Piletid Piletilevis ja Piletimaailmas

Järgmised sündmused