Kirepi juulipäev

Kirepi juulipäev

Kirepi juulipäev tuleb taas!

  • Sel korral ootab teid külaplatsil nii Kaitseliidu Elva malevkond kui Naiskodukaitse, et ka nende tegevused oleks veelgi inimestele lähemale toodud. Mis veel aga oluline – meenutamaks seda, et kunagi asus tänasel külaplatsil asuvas ahervares vallamaja jm oluliste asutuste kõrval ka Kaitseliidu ja Naiskodukaitse kodu. Tule juulipäevale ja saa lähemalt teada – millega täpsemalt tegutseb Kaitseliit ja Naiskodukaitse täna!
  • Loomulikult ei puudu Kirepi juulipäevalt esineja! Sel korral oleme palunud oma vingeid rütme ja kaasahaaravaid lauluviise esitama ansambel Melody, koosseisus Meelis Külaots ja Evald Raidma. Seda võime garanteerida, et ükski kulm ei jää kerkimata ega jalg tatsumata! Musa on lihtsalt nii hea!
  • Kui kõik läheb plaanipäraselt, avame oma tutika võrkpalliplatsi laheda võrkpalliturniiriga, millest saab iga soovija osa võtta. Parimatele võistkondadele paneme välja auhinnad ja lubame au ja kuulsust.
  • Süütame juulipäevale kohaselt ka lõkke.
  • Külaliste maitsva kõhutäie eest hoolitseb Merle ja palub võimalusel selleks otstarbeks varuda sularaha.
  • Külaplatsile vuravad ka kohalikud põkad – neid meil küla peal leidub nii mõnigi ja lubame lahkelt teil neid, nii erisuguseid, lähemalt vaadatagi.

Sündmuse suurtoetajaks on Elva vald.

Et kõik sujuks, elektrit jaguks ja bänd oleks õnnelik, palume varuda ka väike 5€ toetuspanuseks.
Selle saab pista juba eelmisel aastal tuttavaks saanud peopesakasti.

Järgmised sündmused