Kohvik Lohvik hooaja avamine terassipeoga

Kohvik Lohvik hooaja avamine terassipeoga

Kohvik Lohvik avab uue hooaja terrassipeoga lastekaitsepäeval 1. juunil! Pidu algab 16:00.

1. juunil, lastekaitsepäeval on meile külla tulemas mitmed põnevad esinejad, toimub erinevaid töötubasid, saab teha ponisõitu, võistelda SUP-lauasõidus, proovida SUP-laua joogat. Kohal on ka laste lemmik Väike Tom ja lisaks on veel kõiksugu põnevaid üllatusi varuks!

Koolinoorte ärilabori loodud Kohvik Lohvik – laste oma kohvik avas Elvas Arbi järve rannaalal uksed eelmise aasta mais. Esimese hooaja jooksul said ettevõtja elu „nuusutada“ ligi 20 koolinoort, kelle pühendunud töö tulemusena loodi ja viidi ellu rannakohviku kontseptsioon. Tänaseks on alustanud teine lend koolinoori, kelle suur soov on arendada seni tehtut edasi – pakkuda kohvikus rannahooajale sobivat tervislikku ja maitsvat toitu ning tuua kokku veespordi harrastajad sõitma SUP-lauaga Elva südamesse, Arbi järve kaldale.

Hooaja algusega laieneb taas ka kohvik Lohviku menüü. Tagasi tulevad täiendatud retsepti järgi valmivad vanad lemmikud kreveti ja tofu pokè, toorkakao. Lisanduvad uued üllatajad, aga märksõnadeks jäävad endiselt tervislikkus, laste maitse-eelistused ja hooaja tooraine. Alates kooliaasta lõppemisest juunis jääb kohvik Lohvik avatuks igapäevaselt kuni augusti lõpuni.

Mis on Lohviku mentorprogramm? Lohviku näol on tegemist unikaalse ärilabori projektiga. Programmi kaasatud noored läbivad erinevaid ettevõtte loomiseks ja edukaks toimimiseks vajalikke koolitusi ning panevad õpitud teadmised kohe suvel ka praktikasse.

Foto: Rando Kall

Järgmised sündmused