Lõbus matakamäng Kavilda ürgorus

Lõbus matakamäng Kavilda ürgorus

Lõbus matkamäng Kavilda ürgorus. Mängu eesmärk on nautida Kavilda ürgoru metsikut matkarada ning korjata võimalikult palju virtuaalseid punkte. Kui vastate küsimusele õigesti, saate punktid omale. Kui aga vastate valesti, siis punkte juurde ei saa. Küsimused avanevad nutiseadmes automaatselt, kui olete jõudnud rajal õigesse punkti. Mõnel küsimusel võib olla ka mitu õiget vastust. Seega olge tähelepanelikud.

Ühes tiimis võib mängida 1-5 inimesega. Mäng on kõigile avatud 16.10.21 päikesetõusust kuni loojanguni. Mängu kestvus on umbes 2-3 tundi. Eelregistreerimisel jagatakse teile kasutajatunnus ja parool, millega saate mängu siseneda. Registreerimiseks saada sõnum Puhja Seltsimaja facebooki.

Kõigi raja läbinute ja küsimustele õigesti vastanute vahel loositakse välja erinevaid auhindu. Matkasarja korraldavad Puhja Seltsimaja, Uula Huvikeskus, Ulila Keskus/MTÜ Sooveere. Rajamängu koostab Seiklus Kuubis OÜ. Mõnusaid seiklusmatka elamusi!

TÄPSE RAJAKAARDI AVALDAME 12. OKTOOBRIL.

Lae alla Loquiz app! Rakendus on tasuta saadaval App Store’ist (iOS-i jaoks) või Google Play-st (Android-i jaoks). Otsige üles Loquiz ja installige rakendus enne seiklusmatkale tulekut. Ava Loquiz ning Käivita SeiklusMatk

-Kontrollige, et teie nutiseadme aku oleks täis ning mobiilne andmeside sisse lülitatud.

-Käivitage Loquiz, klõpsates Loquizi ikoonile. Rakendus küsib luba teie asukoha kasutamiseks ja juurdepääsu fotodele/videole. Luba neid kasutada. Kui olete kogemata keelanud, saate seda oma seadme seadetes muuta või võtke tiimisiseselt uus telefon ning proovige uuesti sama tegevus läbi teha.

-Pärast mängu avamist kuvatakse sissejuhatav tekst. Kui vajutate nuppu „Alusta“, peate sisestama meeskonna nime ja mängijate nimed ning mäng algab.

-Kaarti sisse ja välja zoomides ja keerates sõrmedega saate vaadata kui kaugel järgnevad punktid asuvad.

-Kui peaks aku tühjaks saama, siis on võimalik jätkata sama mängu teises telefonis. Tuleb lihtsalt rakendus avada ja alustada mängu olemas oleva tiimiga.

Lisainfo: 5559 9608 Enn

Järgmised sündmused