Maal elamise päev Elva vallas

Maal elamise päev Elva vallas

25. septembril toimub üle-eestiline Maal elamise päev ning sel päeval on võimalik külastada erinevaid kohti ka Elva vallas.

Maal elamise päeva eesmärk on kutsuda inimesi tutvuma maal elamise võimalustega. Elva vallas on võimalus tutvuda erinevate piirkondade teenustega ning osaleda mitmetel laatadel. Kaasa löövad nii rahvamajad kui ka külaseltsid, koolid, lasteaiad ja ettevõtjad.

Maal elamise päeva keskus on sel aastal Kirepi küla, kus toimub Kirepi laat. Kirepisse tulevad kokku ka mitmed teised valla piirkonnad oma tegevusi ja võimalusi tutvustama. Kirepis on huvilistele avatud ka Kase talu ning kohapeal pakub MTÜ Kirepi Kogukond lisaks laadale ka töötube ja mõisatuuri, laadalt ei puudu ka muusikaline elamus. Maal elamise päev pakub avastamist kogu vallas ning seda nii noortele kui ka vanadele. Oma sammud tasub seada peale Kirepi ka Valguta, Konguta, Rannu, Rõngu ning Aakre piirkondadesse, kes kõik on ette valmistanud vägeva Maal elamise päeva programmi.

Olete lahkesti oodatud Maal elamise päeval avastama just Elva valda!

Maal elamise päeva Facebooki ürituse leiate SIIT.

!! Kui on tegemist piiramata alaga õues, siis Covid-19 nakkusohutuse tõendit esitada ei ole tarvis!Kui aga külastatakse ekskursiooniks siseruumi, peab külastaja olema valmis esitama Covid-19 nakkusohutuse tõendi (vaktsineerimistõend, läbipõdemistõend või negatiivne PCR-test).

Lisainfo:

Sirli Pippar, arendusspetsialist

sirli.pippar@elva.ee, 58377930