JÄÄB ÄRA! Meestepäevale Pühendatud Saunaralli 2021

JÄÄB ÄRA! Meestepäevale Pühendatud Saunaralli 2021

Meil on siiralt kahju teatada, et seoses COVID-19 viiruse laiaulatusliku levikuga ning Eesti Vabariigi Valitsuse poolt pidevalt täienevate piirangutega, oleme sunnitud Meestepäevale pühendatud Saunaralli ära jätma. Kõikide registreerunutega võetakse peatselt ühendust!

 

Ulila Suveaed kutsub Sind Meestepäevale Pühendatud Saunarallile! Kogu sõbrad kokku ja veetke Elva vallas üks elamusi täis laupäev!

Saunaralli toimus 2020. aastal esmakordselt ning oli siis pühendatud naistepäevale. Sel korral pühendame saunaralli meestele! Teist korda toimuv Saunaralli on lõbus kogupere võistlus, mille raames tuleb läbida

10-15 sauna Elva valla elanike ja ettevõtete juures. Sauna käies saab võistkond endale vastava sauna templi. Võistkonnad, kes käivad läbi kõik saunad, koonduvad tabelisse ajalise arvestuse põhjal. Parimatele muidugi auhinnad. Saunades on võimalik tutvuda erinevate saunakommete ja -rituaalidega läbi mille saavad osalejad teadmisi saunas käimise kasulikkusest. Iga sauna peremees / perenaine tutvustab kombeid ja mõtleb välja ka lisaülesandeid. Saunatüüpidest on meil nimistus suitsusaun, kilesaun, autosaun, soomesaun, tünnisaun, jääauk jne.

Peale saunarallit toimub Puhja Seltsimajas autasustamine ja tänamine.

Kohal ka ergutavad staarid Rannamajast!

Üritus toimub  20. novembril 2021 ning start antakse kell 12:00 Puhja Seltsimaja juures (registreerimine algab kell 10:00) Saunade arv on täpsustamisel.

Saunaralli 4-liikmeline võistkond tuleb eelnevalt registreerida.

Registreeri oma võistkond järgneval lingil SIIN.

 

Meestepäevale Pühendatud Saunaralli 2021 on osalustasuga 40€ võistkonna peale. Osalustasu tuleb maksta peale registreerimisvormi täitmist MTÜ Ulila Suveaed kontole EE201010220247367224, see kinnitab võistkonna koha Saunarallil. Selgitusse märkida võistkonna nimi ja Saunaralli 2021.

Stardis tuleb allkirjastada registreerimisleht, mis kinnitab, et osalejad on võistluse reeglitest kinni pidamisega nõus. Peale seda saavad osalejad endale käepaelad.

Finiš (samas kohas, kus start) on avatud kuni 17.30-ni ning autasustamine toimub kell 18.00.

Paremusjärjestuses osalevad kõik 4-liikmelised võistkonnad, kes on läbinud kõik saunakaardil märgitud kohad ning lõpetavad finiši, mis suletakse kell 17.30. Hiljem saabunud võistkonnad kantakse „saunanautlejate” nimekirja, paremusjärjestust nende vahel ei selgitata.

 

Selleks, et Saunarallil kaasa lüüa, võta kaasa üks neist:

immuniseerimistõend;

COVID-19 läbipõdemise tõend;

viimase 48h jooksul saadud negatiivne testitulemus.

NB! Tõend ja testitulemus kehtivad ainult koos isikut tõendava dokumendiga!

 

REEGLID:

  1. Sauna juurde jõudes ning lahkudes tuleb küsida kaardile märge. Kaardi saab meeskond korraldajatelt registreerides. Lisaülesannete täitmisel on võimalik koguda boonusmärkeid.
  2. Ühes saunas tuleb kõigil võistkonna liikmetel võtta leili vähemalt 3 minutit.
  3. Iga saunakaardil nimekirjas oleva sauna läbi käimata jätmine toob võistkonnale karistusaega lisaks 30 minutit.
  4. Registreerimislehele allkirja andmisega kinnitate, et Teie tervislik seisund lubab saunatada.
  5. Saunaomanikud ja korraldajad ei vastuta võistlejate terviserikete ja vigastuste eest ega korva sellest tulenevaid kahjusid.
  6. Sauna omanikud ei vastuta Teie valveta jäetud isiklike asjade eest.
  7. Tugevas joobes võistlejaid, kes võivad ohustada end või teisi võistlejaid, on sauna omanikul õigus mitte sauna lubada! Ära võta sauna klaastaarat ja alkoholi.
  8. Ära riku liikluseeskirju. Igal võistkonnal peab olemas olema kaine autojuht!
  9. Osaleda võib alates 12-eluaastast vanema/hooldaja kirjaliku nõusolekuga ning võistkonnas peab kindlasti olema vastutav täiskasvanu.

Järgmised sündmused