Suvelavastus ”Leivi – Siira armastuse lugu”

Suvelavastus ”Leivi – Siira armastuse lugu”

Leivi – Siira armastuse lugu

LUKE MÕISAPARGI KULTUURIAIDAS

6, 7 ja 8 august kell 19.00

Ma võtan su kaasa – lubad? Näitan, et maailm on päriselt hea ja tore. Näitan, et on olemas inimesed, kes ei taha sulle halba, vaid armastavad sind täpselt sellisena nagu sa oled. Tuled? Lähme!

„Leivi“ – kaemus ühe väikese murtud ja eksinud leevikese sisemusse. Tema hinge ja ellu. Kas väikeseid leevikesi saab veel päästa? Kas üldse tohib sellist üüratut tegu ette võtta ilma, et õrna süütut olendit veel rohkem vigastaks?„Leivi“ – siira armastuse lugu.

Lavastus on võitnud 2019/2020 hulgaliselt tunnustust ja auhindu.

Teatrifestivalil Räpinas – Anne-Mai Tevahile näitleja preemia Leivi rolli eest ja etendus valiti laureaadiks.

Teatrifestivalil Avinurmes – parim naispeaosatäitja Anne-Mai Tevahi ja Janno Puuseppa tunnustati Tartumaa parima lavastaja tiitliga.

Teatrifestivalil Haapsalus – näitleja preemia Leivi rolli eest Anne-Mai Tevahi ja Uku rolli eest Janno Puusepp ning lavastaja preemia Janno Puusepp.

LEIVI

Anne-Mai Tevahi, Janno Puusepp.

Etendus on inspireeritud Vassily Sigarevi näidendist „Gupike”

Etenduse pikkus 1 tund ilma vaheajata.

Soovitav lapse vanus alates 12. eluaastast. Pileti ostmisega toetad Luke mõisa taastamist. Avatud Luke mõisa kohvik. Uksed avatakse kell 18.00. Müügil piiratud arv pileteid koos 3-käigulise õhtusöögiga Kärnerimajas. Õhtusöögi algus kell 17.30. Palume kõikidel õhtusöögiga paketi ostnutel kirjutada meile info@lukemois.ee, mitu inimest lauas istub.

Rohkem infot leiad Luke Mõisa kodulehelt

Järgmised sündmused