12.03.2020
Elva keskväljak, Elva Kultuurikeskus

Aita rikastada suvist kultuuriprogrammi Elva keskväljakul – tule esinema või korralda üritus!

SA Elva Kultuur ja Sport ning Elva Vallavalitsus ootavad kõikidel huvilistelt ürituste korraldamise või esinemise ettepanekuid seoses sooviga pakkuda suvel Elva keskväljakul mitmekülgset kultuuriprogrammi. Oma ürituse korraldamise või esinemise ettepanekuid oodatakse 13. aprillini.

22. jaanuaril toimus Elvas aruteluõhtu, kus arutleti Elva valla osalemise ja võimaluste üle Tartu 2024-ga seoses. Üritusel kõlas palju suuri ja häid ideid, kuidas oleks võimalik rikastada meie kultuuripilti kultuuripealinn Tartu 2024 valguses.

Seega kutsume kõiki üles mõtlema kaasa, missuguseid üritusi saaksite teie sel suvel Elva keskväljakul korraldada. Idee on järgmine: igal kolmapäeval kell 19–21 saab tulla Elva keskväljakule mõnele toredale üritusele. Sel ajavahemikul võite sattuda näiteks kontserdile, luuleõhtule, kohtumisele huvitava inimesega, teatrisse, kinno, käsitööturule, sportlikule õhtupoolikule jne.

Miks just Elva keskväljak? Sest meie uus keskväljak ootab märkamist ja oma sündmusi. Samuti on olemas elekter, tualetid, vihma eest varjumise võimalus ja hea ligipääsetavus.

Võtke ühendust ja registreeruge esinema või üritust korraldama aadressil kultuur@elva.ee. Registreeruda on võimalik 13. aprillini.

Lisainfo:

Lea Kurvits, kultuurispetsialist lea.kurvits@elva.ee või tel 5564 9339