03.11.2020
Uudiskiri

Elamusterohke november, palju huvitavaid sündmusi Elva vallas!

Ongi kätte jõudnud selle aasta eelviimane kuu, elamusterohke november, mis toob Elva piirkonda palju põnevaid ja kaasahaaravaid sündmusi ning otseloomulikult kaua oodatud erilise päeva, sest juba pühapäeval tähistame isadepäeva! Tule kiika järele, mida november Sulle veel pakub!

Seekordses südasügises uudiskirjas toome teieni huvitavaid ja põnevaid sündmusi Elva Puhkepiirkonnast. Tähistame kaua oodatud isadepäeva, mis on juba sel pühapäeval, 8. novembril. Tutvume teatri- ja kontserdikavaga ning otseloomulikult naudime ehedaid maalähedasi maitseid. Nimelt 5.-15. novembril vallutab Lõuna-Eesti maitsete nädal “Metsast taldrikule” , mille raames saad nautida Lõuna-Eesti toidukohtade erimenüüst toite. Elva kandis soovitame kindlasti külastada Elva Keegel ja Restot ning Liharesto ja pitseeria Wabrikut. Kindlasti tule külasta ka uut Elva Spordihoonet, kus kõigil on võimalus osaleda erinevatel treeningutel ning kaasa elada spordimängudel.

Visit Elva novembrikuu uudiskirjaga saad tutvuda siin.

Soovime kõigile ilusat sügise jätku ning põnevaid seiklusi Elvamaal!

Kas Sina oled juba Visit Elva igakuise uudiskirja saajate listiga liitunud? Tee seda kindlasti visitelva kodulehe allosas, sest just siis jõuavad kõige põnevamad uudised kord kuus otse Sinu postkasti!