21.08.2020
elvaelamused

ELVA ELAMUSFESTIVAL #TARTUMAINE TULEB TAAS!

Juba sel nädalavahetusel, 22. augustil on tulemas kolmas Elva Elamusfestival #tartumaine, kuhu on kaasatud Elva ja Peipsiäärsed ning kõik Tartumaa loomemajandusega tegelevad ettevõtted. Festivalil on võimalus tutvuda põnevate ja meeldejäävate elamustega!

Elva Elamusfestivali korraldatakse juba kolmandat korda ning see on pakkunud nii elvakatele kui ka külastajatele palju elevust ja melu! Sel aastal on oodata varasemast palju rohkem, sest festivali programm on laienenud. Nimelt seekord tutvustavad peale Elva valla ettevõtjate oma tooteid ja tegevusi ka kõik Tartumaa valdade loomemajandusega tegelevad ettevõtted.

Tegevust jagub kogu perele, sest kohapeal on meelelahtutust kõigile! Olemas on nii noorte-, kultuuri- kui ka pealava, kus toimuvad erinevad huvitegevused ja muusikalised etteasted. Kultuuriprogrammiga saad tutvuda lähemalt siit

Samuti on sel aastal Visit Elva oma boksiga väljas, kuhu tasub kiikama tulla! Seal leiab aset palju vahvaid tegevusi ja käimas on tore viktoriinimäng, mille auhinnad on ahvatlevad! Niisamuti saad Visit Elva boksist kogu vajaliku informatsiooni Elva piirkonnast ja toimuva kohta. Tere tulemast!

Rohkem informatsiooni Elva Elamusfestival #tartumaine kohta:
Elva Elamusfestival #tartumaine
Kultuuriprogramm
Mida festivalile tulles meeles pidada?
Festivalialad ja parkimisvõimalused

Elamusterohke Elva ootab teid!