30.01.2020
Balttour 2020, Matkamäng Elva Elamused, Tourest 2020

Elva elamuste pakkujad on väljas nii BALTTOURI kui TOURESTI messidel

Ja ongi käes see kõige tegusam aeg aastast, mil kõik turismiinimesed tuuritavad ringi messidel, et leida uusi külalisi nii kodust kui välismaalt, suhelda koostööpartneritega ning vahetada üksteisega muljeid uue turismihooaja eel.

Esmakordselt on Elva puhkepiirkonna tegus tiim oma tegevusi ning Elvat ja lähiümbrust kui mõnusat turismisihtkohta tutvustamas rahvusvahelisel turismimessil „Balttour“. Rohkem kui 860 erineva turismiorganisatsiooni ja ettevõtja osalusel mess toimub 31. jaanuarist – 2. veebruarini Riias, Kipsala Rahvusvahelises Näituste Messikeskuses. Elva tiim on väljas ühisel messipinnal koos Tartumaa Turismi ning teiste piirkondlike tegijatega. Just Läti külalistele mõeldes on Elva Puhkepiirkonna trükis sel aastal tõlgitud ka läti-, inglise- ning vene keelde. Samuti on valmimas põnev piirkondlik matkamäng, milles osaleb üle 20 erineva Elva piirkonnas tegutseva turismiettevõtja. Ka matkamängu tutvustav trükis on ilmunud kolmekeelsena (eesti, inglise, läti), et nii Läti kui Eesti külastajaid kõnetada.

Täpselt nädal aega hiljem, 7. – 9. veebruaril on Elva Puhkepiirkond eraldi boksiga väljas turismimessil TOUREST 2020, mis toimub kolmel järjestikusel päeval Tallinnas, Eesti Näituste Messikeskuses. Kõik, kes soovivad messile tulla, saavad tasuta messipääsme alla laadida siit.

Kohal on mitmed Elva piirkonna elamuste pakkujad. Samuti tutvustame põnevaid sündmusi, mis sel aastal Elva ja Võrtsjärve ümbruses ees ootamas, et saaksite juba aegsasti oma puhkuseplaanid paika sättida.

Näiteks toimuvad ka sel aastal juunis Rõngu kandi viie tee puhvetite päev, juulis traditsiooniline Elva Kohvikutepäev ning Rally Estonia Elva linnakatse ning augustis Eesti Hip-Hop festival ja Elva Elamusfestival.

Vaata videost, kuhu Elva vallas minna?

Aga miks tulla just Elvasse oma puhkust veetma? Järgnevalt toome välja 5 põhjust, miks Elva Puhkepiirkonda sellel aastal külastada:

  • Elva piirkond on tuntud oma puhta looduse, hubase männilinna ning ilusate järvede poolest. Näiteks saad minna kalepurjeka või parvsaunaga Võrtsjärve avastama!
  • Meil on mitmekesine matkaradade võrgustik ja rohkelt sportimisvõimalusi. Kas juba kuulsid, et Elva vald valiti aasta alguses Eesti kõige sportlikumaks omavalitsuseks? Tule proovi meie matkarajad ja sportimisvõimalused ise järele!
  • Siitkandist leiad palju põnevaid elamusi, nagu näiteks leiva küpsetamine Hellenurme Veskimuuseumis, õhtusõit üle Verevi järve Elva Seikluspargis, uhiuued keeglirajad Elva keegel ja restos, romantiline tähevaatlus Tõravere Observatooriumis, suvised kontserdid ja etendused Luke mõisapargis, liigirikas ekspositsioon eesti mageveekaladest Järvemuuseumi akvaariumites ja palju muud põnevat.
  • Mugavad ja hubased majutusvõimalused näiteks Kiviranna Puhkemajas, Vehendi Külalistemajas, Verevi Motellis, Waide Motellis
  • Konverentsi-, seminari- ja muude ürituste korraldamise võimalused Elva Kultuurikeskuses, Tartumaa Tervisespordikeskuses, Vapramäe Villas, Vapramäe Loodusmajas

Kõige värskema info osas hoia silma peal lehekülgedel:

Tule kindlasti Tourestile, otsi üles Puhka Eestis hallist Elva bussipeatus ja osale meie põnevates auhinnamängudes!

Edaspidi saad end kursis hoida VisitElva uudiste ja tegevustega liitudes meie uudiskirjaga. 

Kohtumiseni BALTTOURIL JA TOURESTIL!