27.04.2021
Elva Matkamaraton

Elva matkamaraton tuleb taas

Traditsiooniline Elva matkamaraton toimub 1.8. mail. Sel aastal ei toimu matk ühismatkana koroonaviiruse leviku tõttu, kuid kõikidel matkasõpradel avaneb 1. mail võimalus läbida matkamaratoni distants endale sobival ajal.

Sel korral viib Elva Matkamaraton avastama Vitipalu radasid. Kogu distantsi pikkus on ca 20 kilomeetrit. Elva Matkamaratoni algus- ja lõpppunkt on Tartumaa Tervisespordikeskuses. Matkamaratoni meelespea:

  • Maratonile tuleks selga panna sportlik riietus ja jalga mugavad ilmastikukindlad jalanõud.
  • Kindlasti soovitame tee peale kaasa võtta seljakoti koos oma joogipudeli, tervislike näkside ja mõnusa lõunasöögiga.
  • Rada on märgistatud, samuti saavad kõik soovijad endale kaardi enne matka Visit Elva koduleheküljelt nutiseadmesse alla tõmmata. Paberkujul kaarte me sel korral kokkupuudete vältimiseks ei jaga.
  • Pärast matkamaratoni läbimist oodatakse tublist matkaseltskonnast pilti koos fotoga läbitud kilomeetritest (kasuta näiteks mõnda nutiseadme spordiäppi nagu Strava, spordikella vms), mida saame seejärel oma sotsiaalmeediakanalites kõigiga jagada.
  • Tublide osaliste vahel loositakse välja põnevaid auhindu.

Ühilda matkamaraton Elva miljoniga!

Sel aastal on Elva Matkamaraton eriti tähenduslik, kuna kõigil osalistel on võimalus kaasa aidata Elva Miljoni ühisele liikumiskilomeetrite kogumise aktsioonile. Elva Miljon on Euroopa Spordilinna tiitlit kandva Elva selle aasta üheks põnevamaks ühiseks ettevõtmiseks, kus saavad kilomeetrite kogumisega kaasa aidata nii kohalikud kui ka külalised. Kilomeetrite kogumiseks tuleb oma nutiseadmesse laadida Strava äpp ja liituda Elva miljoni klubiga.

Lisainfo: www.elvamiljon.ee 

Võta sõbrad või pere kampa ning tulge üheskoos Elva Matkamaratonile mõnusalt seiklema!

Rohkem infot ja kaart: