24.06.2021

Elva valla turismijuhina alustab tööd Moonika Einaste

21. juunist 2021 alustab sihtasutuses Elva Kultuur ja Sport Elva valla turismijuhina tööd Moonika Einaste, kes peab turismis oluliseks külalist kõnetavat kohalugu ja kordumatut emotsiooni.

Moonika Einaste on lõpetanud Tartu ülikooli Pärnu kolledži turismi-ja hotelliettevõtluse eriala. Ta on varasemalt töötanud Tartu hotellides Dorpat ja Lydia Hotell. Lydia Hotellis töötas ta müügiosakonnas ning oli ka uue hotelli käivitamise juures. Einaste on omandanud väärtuslikke kogemusi töötades Itaalias Firenzes ärihotellis.

Einaste otsustas turismijuhiks kandideerida uudishimust Lõuna-Eesti ühe sihtkoha arenduse vastu. „Olen seni olnud oma töös seotud majutuse valdkonnaga ja tundsin, et töökoht Elva vallas pakub mulle põnevaid väljakutseid, seda eriti ka Tartu 2024 sündmuste valguses.“ Einaste sõnul pole talle varasema töökogemuse tõttu võõras ka kliendisuhete hoidmine ning ta peab ühe piirkonna müügiartikliks piiritut külalislahkust, külalist kõnetavat kohalugu ja kordumatut emotsiooni.

„Ootan põnevusega, et saaks panustada just nõnda innovaatilise koha arendusse nagu seda on Elva vald. Näen, et Elva vallal on pakkuda nii mõndagi, mis tekitab koduse tunde kõigile külalistele ning jätkab elamuste pakkumist ka kohalikele. Mul on suur rõõm seda valdkonda koordineerima asuda,“ lisas ta.

Moonika Einaste asendab seni turismijuhina töötanud Hemminki Otstavelit kuni Otstaveli lapsehoolduspuhkuse lõpuni.

/Foto autor: Anastasya Kikkas/

Moonika Einaste kontaktid: moonika.einaste@elva.ee või tel 5353 6329

Lisainfo: Ivi Tigane, SA Elva Kultuur ja Sport juhataja ivi.tigane@elva.ee või tel 552 8870