09.07.2021

Fotokonkurss #elavelva kutsub jagama oma puhkuse või igapäevaelu kõige elavamaid hetki

Fotokonkurss #elavelva kutsub jagama oma Elva vallas veedetud puhkuse või igapäevaelu kõige elavamaid hetki!

Elav Elva ehk piirkonna uus turismibränd kutsub kõiki jagama foto (või miks mitte ka lühikese video) kaudu oma puhkuse või igapäevaelu hetki, milles väljendub just sinu jaoks sõna “elav” tähendus. Tegemist võib olla mõne toreda hetke, kauni salakoha, elavaloomulise tegevuse või tegelasega, mille või kelle särtsaka iseloomu sa oma kaameraga talletad.

Kuidas konkursil osaleda?

Konkursil osalemiseks lisage oma elavate fotode ja videote puhul sotsiaalmeedias alati juurde teemaviide #elavelva, et leiaksime kõik elavad fotod ja videod üles!

Kui sa ei soovi fotokonkursi jaoks teha eraldi postitust oma sotsiaalmeediakontol, siis lisa oma foto või video siia ürituse leheküljele eraldi postitusena.

Sotsiaalmeediasse teemaviitega #elavelva või siia üritusele lehele postitatud fotodest valitakse välja parimad ning need hakkavad kaunistama Elva keskväljaku galeriid. Elva keskväljaku galeriist saab valla esimene n-ö elav galerii, kus hakatakse iga mõne aja tagant fotosid uute vastu välja vahetama.

Fotokonkursil osalemiseks olgu sulle spikriks ja inspiratsiooniks eesti keele seletav sõnaraamat, mis selgitab “elav” tähendust järgmiste positiivselt laetud märksõnadega: elus, eksisteeriv, eluprotsessist osa võttev, liikuv, elurõõmus, rahutu, kärsitu, kärme, vilgas, ergas, aktiivne, intensiivne, energiline, väljendusrikas, ilmekas, ere, tegelik, tõeline, päris, ehtne.

NB! Palume arvestada, et kui pildil on äratuntavad inimesed, siis vajame koos pildiga hiljem ka nende inimeste kontaktandmeid, et vajadusel nende käest piltide kasutamiseks vajalikke õigusi küsida. Elava Elva võimalustega saad tutvuda: www.elavelva.ee