04.01.2018

Head uut aastat Elva vallas!

Uue aasta tulekuga on ametlikult alustanud tegevust Elva vald. Eks toob see kaasa rida erinevaid muutusi, kuid muudab piirkonna kindlasti rikkamaks, eriti mis puudutab puhkemajandust.

Paistab, et see tali tahab ka sel aastal sinna taeva jääda. Nii tuleb suusatamise asemel käia jooksmas, jalutamas või matkamas. Tahaksime siiralt loota, et 18.veebruaril toimuv Tartu Suusamaraton ikka oma traditsioonilisel rajal aset leiab.

Samm-sammult võtame uue aasta esimeses pooles ette elvaturism.ee veebilehekülje täiendused, kus varasema Elva linna turismiinfo kõrvale lisame objektid, mis ulatuvad üle terve Elva valla. Plaanis on muuta veebileht mitmekeelseks – eesti-, inglise-ja vene keelseks; lisaks soovime arendada e-poe võimalust, mida keskkond hetkel pakub, et infopunktis olevad kaubad jõuaksid suurema tarbijaskonnani. Plaanis on koostada valla turismitrükis, mis sisaldaks kaarti, ettevõtteid, vaatamisväärsused ja muud vajalikku infot.

Veebruaris leiab aset turismimess Tourest. Elva materjale leiab sel aastal Tartumaa Turismi pinnal ning töös on mitmete kombineeritud pakkumiste koostamine, mida messiperioodil soetada soodsama hinnaga. Pakkumised sisaldavad turismiteenuste (matkad, linnaekskursioonid) kui kultuurisündmuste külastust. Veebruaris (03.02.2018) ootab Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA kõiki oma matkasarja avamatkale, mis sel aastal inspireeritud EV 100 temaatikast.

Kevade ootuses on planeerimisel ka järjekordne Matkamaraton, mis sel aastal on inspireeritud Elva linna 80.juubelist kui Eesti Vabariigi 100.sünnipäevast. Täpsem info peagi meie kodulehel kui sotsiaalmeedias. Sündmusterohke aasta tuleb terves vallas, tuues kaasa nii traditsioonilisi üritusi kui uusi, huvitavaid sündmusi, millest osa saada. Selleks hoidke pilk peal meie kodulehe sündmuskalendril, kuhu koondame võimalikult palju sündmusi tervest piirkonnast.

Kes usin Instagrami kasutaja, siis kutsume üles jagama oma ehedaid elamusi ja hetki Elva vallast, lisades märke #elvaturism postituse juurde. Teie panus ja soovitused on kindlasti teretulnud teistele huvilistele, kes veel mõtlevad meie valla külastamisest.

Soovime seiklusrohkeid elamusi ka uuel aastal!