17.02.2017

Kui tali ei taha kuidagi tulla?

Paistab, et see lumi jääb ka sel aastal sinna taeva, mis ei tähenda, et talve nautida ei saaks.

Avastasime, et meil on oma fännide ees väike võlg – nimelt möödunud aastal ootasime teie lahedaid pilte #Instagramis, kus ootasime põhjuseid, miks Elvasse tulla või Elvas olla. Selleks ei olnud vaja muud, kui omada Instagrami kontot, teha mõni vahva pilt Elvas ning lisada sinna juurde märge #visitelva. Meil on hea meel, et selle märksõna taha on kogunenud päris palju põnevaid kaadreid. Erilised tänusõnad lähevad Elva Seikluspargile ja RoomEscapele.

Vaatasime galeriid ning otsustasime premeerida Jaanika Karpi mitmete postituste eest ning Mari Abelit meeleolukate Elva Kohvikupäeva postituste eest. Võtame teiega ühendust! Kes aga leiab midagi põnevat, mida Elvast jagada siis #visitelva, vaatame kõiki uued postitused üle ning kindlasti leiame põhjuse premeerida.

Sel nädal toimub Tallinnas traditsiooniline turismimess TourEst´17. Kolmel päeval (10.02-12.02.2017) on võimalus Puhka Eestis hallis küsida informatsiooni Elva Puhkepiirkonna kohta Tartumaa boksis. Viime läbi toredat loosimängu, kuhu auhinnad on välja pannud mitmed piirkonna turismiettevõtjad. Seega, kes Tallinnas, tulge kindlasti läbi ning kes mõtleb, mida nädalavahetusel teha, siis tulge messile oma puhkuseideid leidma või reisi korraldama, sest soodsaid pakkumisi leidub hulgi. Vaata lähemalt: www.tourest.eu

Kes veel ei ole märganud või võimalust kasutanud, jõuab! Mida siis? Kuni märtsi lõpuni kestab Elva Seikluspargi Fatbike Talveseiklus, millest soovitame osa saada. Auhinnad on väga magusad: Kõigi mõistatuse õigesti lahendanute vahel läheb loosi Bottecchia fatbike Sportlandilt, 2x romantikapakett kahele Verevi motellis ja hulgaliselt auhindu Elva Seikluspargilt ning teistelt toetajatelt. Elvas on seiklust!

RoomEscape Elva annab teada, et Piraaditoa kannibalid on varsti välja kolimas ning aeg on ruumi teha müstikale. Kes tahab veel oma õnne proovida, peaks kiiremas korras oma seikluse broneerima. Võta ühendust ja pane ennast koos kaaslastega proovile!

Kevadele läheme vastu veel mitmete põnevate uuendustega, selleks püsige ikka meie sotsiaalmeediakanalite lainel: #Facebookis Elva Matkakeskus, #Instagramis @visitelva.