08.03.2020
Naistepäev

Kuidas tähistavad naistepäeva Elva valla mehed?

Uurisime Elva valla meeste käest, kuidas tähistavad nemad naistepäeva? Mida toredat soovitavad nad naistepäeva tähistamiseks oma kallitega üheskoos ette võtta?

Nimi: Toomas Järveoja

Vanus: 58

Amet: Elva vallavanem

Kuidas tähistad Sina naistepäeva? Eks ikka kingin abikaasale lilli, loomulikult saavad naistepäeval kõik naised natuke rohkem tähelepanu. Kindlasti ei unusta ma ära ka oma tütreid ja miniaid.  Loomulikult ei jää ka pidupäevakook söömata.

Mida soovitaksid Sina naistepäeva tähistamise puhul Elva vallas ja lähiümbruses teha? Kõik naised liikuma, korraldaks näiteks naistepäevamatka?

Mida tahaksid omalt poolt kõigile naistele soovida? Olge ikka sama hoolivad emad, abikaasad, vanaemad, kolleegid. Aitäh Teile!

 

Nimi: Heiki Hansen

Vanus: 45

Amet: Elva abivallavanem

Kuidas tähistad Sina naistepäeva? Väikese lilleõie ja kallistusega perele, tuttavatele, töökaaslastele. Elagu naised!

Mida soovitaksid Sina naistepäeva tähistamise puhul Elva vallas ja lähiümbruses teha? Kuna sel aastal on naistepäev pühapäeval, on hea võimalus minna loodusesse, meie arvukatele matkaradadele ning hingata üks korralik sõõm kevadist õhku. Lisaks muidugi hõrk eine Elva valla aasta teo tiitliga pärjatud Elva Restos. Armastus pidi ju ikka kõhu kaudu käima.

Mida tahaksid omalt poolt kõigile naistele soovida? Kallid naised, et teie kevadine sära ei tuhmuks!

 

Nimi: Toomas Paur

Amet: Elva vallavalitsuse liige

Kuidas tähistad Sina naistepäeva? Pühade tähistamine on üks osa kodukultuurist, kus head sõnad öeldakse, lilled või kaunid mälestusesemed kingitakse kõige enne eriti lähedastele inimestele. Mina õnnitlen naistepäeval  esmalt oma abikaasa Gleerit, kellega elame koos 49 aastat. Naistepäeva kingitus ei pea olema kallis, peaasi , et oleks südamest tulnud.  Küllap lummab mitmeid naisi see, kui abikaasa või sõber kingib talle omaloomingulise lembeluuletuse.

Mida soovitaksid Sina naistepäeva tähistamise puhul Elva vallas ja lähiümbruses teha? Looduskaunis ja kultuuriloolises Elva vallas on mitmeid kauneid paiku, kuhu naistepäeval minna koos oma abikaasa, sõbranna, ema või õega. Olgu selleks siis kodulähedane park, hubane kohvik, mugav pink, kus koos istuda. Kohalik omavalitsus võiks hakata välja andma tunnustust Elva valla aasta naine ja just naistepäeval. Ja aasta naist võiks välja kuulutada aga alevikud, külad.Arvan sedagi, et riik võiks naistepäeva kuulutada naistele töövabaks päevaks. Nad on selle igati ära teeninud.

Mida tahaksid omalt poolt kõigile naistele soovida? Minul tuli näiteks neid ridasid kirjutades selline inspiratsioon:Sinust kajab oskust mõista maailmaIlu, võlu, hoolivust  ja sära silma.Kui siin maailmas on üldse miski ebamaineSiis pea meeles, see oled sina, mu kallis naine!

 

Nimi: Priit Värv

Vanus: 39

Amet: Ettevõtja, Elva vallavolikogu liige

Kuidas tähistad Sina naistepäeva? Kindlasti algab naistepäev minu valmistatud hommikusöögiga sest armastus käib kõhu kaudu! Päeva veedame üldjuhul koos perega, käime kohvitame enda vanematega, käime kodust väljas kinos, teatris, kontserdil või lihtsalt looduses jalutamas. Tavaliselt teeme ka vähe pidulikuma õhtusöögi.

Mida soovitaksid Sina naistepäeva tähistamise puhul Elva vallas ja lähiümbruses teha? Polegi nii oluline mida teha, vaid pigem on tähtis koos teha. Elvas on küll võimalusi mida teha ja kohti kus käia, valikud olenevad tujust, ilmast, tähtede seisust ja millest iganes veel. Olenemata oludest ja valikuist, tehke seda koos oma armsaimatega ning pühendage see päev neile.

Mida tahaksid omalt poolt kõigile naistele soovida? Soovin naistele, et neil oleks võimalust jagada armastust ning õnne olla armastatud. Päikest teie päevadesse, rõõmu teie hinge ja õnne teie ümber!Minu poolt lisaks väike muusikaline tervitus kõigile naistele üheskoos ansambliga Hajameelsed Kunznikud!

 

Nimi: Madis Šumanov

Vanus: 31

Amet: Elva valla spordijuht

Kuidas tähistad Sina naistepäeva? Spontaanselt. Kuid kindlasti traditsiooniliste lilledega. Vahel ka millegi muu lahedaga.  

Mida soovitaksid Sina naistepäeva tähistamise puhul Elva vallas ja lähiümbruses teha? Soojade ilmade puhul on mõnus jalutada Vaikse järve äärde ja nautida sealset vaikust, ilu, õrnust.

Mida tahaksid omalt poolt kõigile naistele soovida? Naistel on müstiline vägi. Vaid lihtsa naeratusega saab kõik võimalikuks. Soovin teile rõõmsat ja naeratusi täis naistepäeva!

 

Nimi: Marek Naaris

Vanus: 38

Amet: FC Elva tegevjuht-treener

Kuidas tähistad Sina naistepäeva? Saabun naistepäeva õhtul Islandilt ja kindlasti pühendun oma elukaaslasele Kaijale, olen ju eemal mõned päevad. Minu jaoks on see päev, kui teeme midagi koos. 

Mida soovitaksid Sina naistepäeva tähistamise puhul Elva vallas ja lähiümbruses teha? Minule meeldivad sportlikud tegevused ja looduses olemine. Soovitan inimestel võtta aega ja jalutada näiteks meie matkaradadel. Kindlasti uurida ka, mida Elva vallas tehakse sellel päeval ja plaanin külastada sündmusi.

Mida tahaksid omalt poolt kõigile naistele soovida? Soovin, et kõigil oleks hea tervis ja nad hoolitseksid selle eest. Samuti kõigi unistuste täitumist, mis endale eesmärgiks võetud!

 

Nimi: Madis Ess

Vanus: 35

Kuidas tähistad Sina naistepäeva? Ikka eriliselt! Oluline on tänada sulle eriliseks saanud naisi sel päeval.  Lilled on tavaliselt kohustuslik osa, kuid enamasti mõtlen midagi vahvat ja meeldejäävat välja, mida hiljem tore meenutada.

Mida soovitaksid Sina naistepäeva tähistamise puhul Elva vallas ja lähiümbruses teha? Kuna sel aastal on naistepäev pühapäevasel päeval, siis soovitan minna kaunisse loodusesse jalutama. Elva vallas on palju ilusaid matkaradu ja kauneid paiku. Miks mitte valmistada lõuna- või õhtusöök kusagil metsas lõkkel.

Mida tahaksid omalt poolt kõigile naistele soovida? Et neid koheldaks igapäevaselt nõnda nagu naistepäeval. Kõik naised on seda väärt.

 

Nimi: Priit Kollist

Vanus: 45

Amet: Waide motelli juhataja

Kuidas tähistad Sina naistepäeva? Meil on peres traditsiooniks tähtpäevade puhul hommikul lillede, kohvi ja õnnitlustega tähtpäevaline üles äratada ja naistepäeva tähistamine saab ka sellise alguse. Suuremate sündmuste puhul sööme torti ja suupisteid. Loomulikult käib lillede kinkimine selle päeva juurde.

Mida soovitaksid Sina naistepäeva tähistamise puhul Elva vallas ja lähiümbruses teha? Kiire elutempo juures on naistepäeval suurimaks kingituseks koosoldud aeg. Selleks sobib üks tore matk Elva ümbruse matkarajal. Kaasa peaks võtma ühe termosetäie teed ja kui õnnestub, siis tegema üles väikse lõkke.

Mida tahaksid omalt poolt kõigile naistele soovida? Kogu lugupidamise juures naiste vastu – kummardus ja kraaps! Vaadates oma lähedasi ja töökaaslasi, näen igapäevaselt nende pühendumust nii tööle kui ka perele. Paratamatult tekib küsimus – kuidas te küll jõuate? Eesti naine on suure südamega ja motiveeritud elus ettetulevaid raskusi ületama. Olge hoitud ja sära teie silmadesse!