02.10.2018

Kuldne sügis täis parimat meelelahutust!

Viskame pilgu aknast välja, märkad kuidas puud on juba kollased. Suvine põud on pelgalt mälestus, sest vihmast juba puudu ei tule. Sellised ilmad on parim aeg külastada mõnda kontserti, etendust või ammutada tarkust mõnest kohtumisest! Sügismasendust aitavad peletada:

Käesoleval nädalal on meie fookuses ettevõtjad. Üle Eesti on käimas Ettevõtlusnädal ning meie vallaski leidub hulganisti põnevat ettevõtjale, koolinoorele või neile, kes alles mõtlevad ettevõtjaks hakata. 4. oktoobril kulmineerub sündmusnädal Ettevõtluskonverentsiga, mille lõpus antaks välja tunnustusi valla ettevõtetele. Rohkem infot leida www.elva.ee/ettevotlusnadal

Teatrit jagub meil oktoobris nii väikestele kui suurtele. Kes veel Hellenurme Veskimuuseumis käinud ei ole, saavad kaks kärbest lüüa ühe hoobiga, kui minna vaatama 7.oktoobril Pajusi Rahvateatri etendust „Ehitame torni“. 11.oktoobril on Elva Kuluutikeskuses VAT teater tükiga „Pal-tänava poisid“, kuhu veel saada loetud lisakohad. Rannu Rahvamajas annab etenduse Rakvere teater, tuues lavale „See kõik on tema“, 12.oktoobril, kell 19. Kuu teises pooles väärivad teatrisõprade tähelepanu kindlasti Reky lasteteatri „Hans ja Grete“, 16.oktoobril Rannu Rahvamajas ning EHH-Teatri etendus „Sõdalased“ 17.oktoobril Puhja Seltsimajas.

Kuu lõppu, 19.oktoober, kell 19, mahub veel Kuressaare Linnateatri poolt, Debora Vaarandi 100.sünnipäevale pühendatud, etendus „Paljasjalgne Debora“ Elva Kultuurikeskuses. Tähelepanu kõik need, kellel ei olnud võimalust külastada Kaire Vilgatsi ja Showstoppersi „Teid ootab kabaree“ etendust Elvas– nüüd on võimalus sellest osa saada Rannu Rahvamajas, 24.oktoobril. Piletid saadaval Piletilevis.

Tulemas on ka erisuguseid kontserte ja pidusid. 12.oktoobril toimub ansambli Helisev Horoskoop eestvedamisel kontsert „50 aastat Horoskoopi“, kus Elva Kultuurikeskuse lavale jõuavad mitmed tuntud lood, kui legendaarne Anne Velli. Algus kell 19:00, piletid juba eelmüügis Piletimaailmas. Aakre Rahvamaja ootab teid tantsuõhtule kuu teisel laupäeval, 13.10, kui jalga saab keerutada Meelis-bandiga. Konguta Rahvamaja pakub miskit aga nootrele, kui 26.oktoobril, on kavas maha pidada üks korralik noorte pidu.

Kellele pakub huvi mõni uus oskus või tarkus, siis kalendrisse märkida järgmised sündmused: Seentega lõnga värvimise õpituba – 6.-7. oktoober, Rannu Rahvamaja. Toitumisnõustaja Erik Orgu jagab tarkusi Rõngu Rahvamajas 17.oktoorbil. Aakre Rahvamaja ootab kõiki kohtumisõhtule Katrin Uffertiga, 24.oktoobril, rääkimaks Vene toidukultuurist, kirjandusest ja kunstist.

Aeg lendab kiiresti, mida saab järeldada tõsiasjast, et Elva vald saab juba ühe aastaseks. Selle tähistamiseks on toimumas Rannu Rahvamajas suurejooneline Galakontsert, mis jätkub tantsuõhtuga, kus astub üles Boogie Company. Kuupäevaks 27.oktoober, algusega kell 19. Piletid peagi saadaval Piletimaailmas.

Soovitame pilku peale heita meie kodulehele, kus leiab veel lisa. Nautige kuldset sügist ja kohtumiseni!