17.02.2021
elvaelamused

Maratoni nädalavahetus Elvas

Sel nädalavahetusel ootame kõiki maratonil osalejaid ja kaasaelajaid Elvasse!

Juba sel pühapäeval toimub kauaoodatud 47. Tartu Maraton, mis saab alguse Otepäält Tehvandi Spordikeskuse staadionilt ning lõppeb Elvas Tartumaa Tervisespordikeskuses. Seekordne suusamaraton tõotab tulla eriti meeldejääv, kuna lumised olud on kõiki suusasõpru rõõmustanud juba terve talve vältel.

Mida mõnusat pakub talvine Elva Puhkepiirkond kõigile maratonisõpradele?

Foto: Marko Hõrak

MARATONIPÄEVAL SOE SAUN ELVA SPORDIHOONES

21. veebruaril on Elva Spordihoones kell 9–21 avatud kõigile maratonil osalejatele soe saun hinnaga 3€. Samuti on spordihoone avatud tavapärastel aegadel kogu nädalavahetuse vältel kõigile külastajatele. Vaata rohkem siit. 

 

Kus saab maratoni nädalavahetusel Elvas süüa? 

Elva Keegel ja Resto

Tule einestama ja meelt lahutama Elva Keegel ja Restosse, kus ootab maratoni nädalavahetusel mõnus sportlik atmosfäär. Elva Keegel ja Resto on avatud iga päev kell 11–20, R–L kell 11–21. Elva Keegel ja Resto asub aadressil Kesk 18, Elva.

Foto: Elva Vallavalitsus

 

Kohvik Elwa

Kohvik Elwa ootab samuti kõiki maratonisõpru nädalavahetusel hommikusöögile või kosutavale lõunale. Hoia silma peal Kohvik Elwa Facebooki lehel. Kohik Elwa on avatud R–P kell 12–18. Kohvik Elwa leiad ajaloolisest Elva jaamahoonest aadressil Pargi 2, Elva.

 

Komorebi Sushi

Kui tunned, et tahaksid enne või pärast maratoni end kosutada ülimaitsva sushiga, siis Komorebi Sushi ootab Sind Arbimäe Coopis aadressil Kirde 3, Elva. Komorebi Sushi on avatud iga päev kell 11–21. Menüüga saad tutvuda siin. 

Peetri Pitsa

Haara kaasa üks maitsev pitsa Elva keskväljakul asuvast Elva Peetri Pitsast. Kõigile sportlastele on kindlasti meelejärele üks maitsev Fitlap pitsa röstitud kana või röstbiifiga. Kogu menüüga saad tutvuda siin. Elva Peetri Pitsa on avatud iga päev kell 12–20.

Foto: Marko Hõrak

Pubi Üksteist

Pubi Üksteist ootab maratoni nädalavahetusel kõiki hommiku-, lõuna- või õhtusöögile. Pubi on avatud E–R 10–21, L–P 11–21. Pubi Üksteist asub aadressil Kesk 10a.

Foto: Pubi Üksteist

 

Wabrik

Liharesto ja pitseeria Wabrik ootab nädalavahetusel nautima BBQ ahjus valminud imemaitsvaid roogasid ja puuahjus valminud pitsasid. Igal nädalavahetusel on Wabrikus ka ülimaitsev nädalapitsa, mida tasub kindlasti proovida. Wabrik on avatud R kell 16–21, L kell 12–21 ja P kell 12–18. Restoran Wabrik asub aadressil Pikk 43. NB: Kuna Pikal tänaval käib hetkel ulatuslik remont, pääseb Wabrikusse kõige mugavamalt Tartu mnt poolsest otsast.

Foto: Restoran Wabrik

Otsid kohta, kus end enne maratoni mõnusalt välja puhata? Tutvu Elva Puhkepiirkonna majutusepakkujatega siin. 

 

TULE ELVASSE KILOMEETREID KOGUMA!

Kas teadsid, et Elva kannab 2021. aastal Euroopa Spordilinna tiitlit? Tule aita meil aasta jooksul selle raames ühiselt koguda MILJON KILOMEETRIT! Ootame kõiki tublisid maratoonareid aasta läbi Elva valda liikumiskilomeetreid koguma. Liikumisvahendiks võivad olla kõik kondimootoril toimivad lahendused, nt jooksmine, kõndimine, suusatamine, jalgrattaga või rullikatega sõitmine jne. Oma kilomeetreid saad koguda Strava äpiga, mis ühildub mugavalt spordikella või nutitelefoniga. Juba 21. veebruaril pane aegsasti maratoni stardis Strava äpp tööle ja panusta oma liikumiskilomeetritega ELVA MILJONI kogumisse. Rohkem infot leiad: elvamiljon.ee