28.11.2020
Uudiskiri

Meeleolukas jõulukuu Elvamaal!

Kohe-kohe on kätte jõudmas see eriline aeg aastas, mil saab oma lähedastega mõnusalt aega veeta, palju põnevat üheskoos ette võtta ning toredalt üksteisega koosolemist nautida! Jõulukuu pakub Elvas ning lähiümbruses palju põnevaid võimalusi nii tubasteks tegevusteks kui ka looduses liikumiseks. Võta aga pereliikmed kampa ning valige välja meelepäraseimad sündmused ja tegevused, millest üheskoos osa võtta!

Foto: Aigar Jõeveer

Seekordses jõulukuises uudiskirjas toome teieni erilisi ja toredaid sündmusi Elva Puhkepiirkonnast. Tähistame kaua oodatud advendiaega, mis toimub juba sel pühapäeval 29. novembril. Uudiskirjast leiad ülevaate tervest trobikonnast hingekosutavatest jõulusündmustest, rõõmutekitavatest jõuluseiklustest ja meeldejäävatest maitse- ja matkaelamustest! Pühademeeleolus Elva toob jõulusoojuse Sinuni! Tule naudi jõulupühi Elvas, kus tegevusi leidub nii suurtele kui väikestele.

Visit Elva detsembrikuu uudiskirjaga saad tutvuda siin.

Soovime kõigile rahulikku jõuluaega ja säravat aastavahetust!

Kas Sina oled juba Visit Elva igakuise uudiskirja saajate listiga liitunud? Tee seda kindlasti visitelva kodulehe allosas, sest just siis jõuavad kõige põnevamad uudised kord kuus otse Sinu postkasti!