09.10.2019

Mentorklubi ERI ja Elva valla ettevõtjate tunnustamine

Homme, 10. oktoobril algusega kell 18 toimub restoranis Waksal Wabrik pidulik mentorklubi seminar, kus ühtlasi jagatakse välja 2019. aasta Elva valla ettevõtjate tunnustused erinevates kategooriates.

Aasta ettevõtja tunnustus antakse piirkonnas tegutsevale edukale ettevõttele. Aasta maaelu edendaja tunnustus antakse põllumajanduse, toiduainetööstuse või turismivaldkonna ettevõttele. Aasta tööandja tunnustuse omistab ettevõte, kes on töötajasõbralik ja/või enim töökohti toonud ettevõte.

Särava startija aunimetus antakse Elva vallas viimase kahe aasta jooksul tegevusega alustanud ettevõttele tunnustamaks nende ettevõtlikkust, uuendusmeelsust ning kiiret arengut. Aasta arendusprojekti aunimetus antakse ettevõttele, tunnustamaks arendusprojekte, mis on ehitatud või käivitatud viimase kahe aasta jooksul.

Aasta turismiteo aunimetus antakse eraisikule, ettevõtjale või organisatsioonile, kelle algatatud ja korraldatud projektid pakuvad oma mitmekesiste sündmuste ja ettevõtmistega lisaväärtust Elva vallale kui turismisihtkohale.

Lisaks jagavad oma kogemuslugusid ettevõtjatena Pille–Riin Raudsepp (Balmax OÜ tegev- ja turundusjuht) ning Karel Rüütli (Mulieres OÜ asutaja, CEO). Pille-Riin Raudsepp on naine meeste valdkonnas – ettevõte, kus Pille-Riin töötab, tegeleb metsa- ja põllutehnika müügiga. Pille-Riin on tegelenud organisatsioonide, meeskondade juhtimise ja ettevõtlusega kogu oma elu. Karel Rüütli on Mulieres OÜ asutaja ja CEO. Tegemist on brändiga, mille tooted said alguse isiklikust vajadusest – laste pesuvahendite allergiast. See sundis Kareli perel otsima ohutumaid alternatiive ja nii hakati koduköögis tegema oliiviõlist pesugeele ning puhastusvahendeid. Tõsi, alguses küll ainult oma pere tarbeks. Koostöös asjatundjatega on tänaseks välja kasvanud prantslaste sertifitseeritud ökotoodete sari Mulieres, mis on oma igapäevase koha leidnud juba 10 000 peres nii Eestis kui ka mujal Euroopas.

Kohtumiseni juba homme!

Lisainfo: Kertu Vuks, arengu- ja planeeringuosakonna juhataja kertu.vuks@elva.ee