08.11.2019

Mida isadepäeva puhul Elvas teha?

Foto: Kayvo Kroon

Foto: Kayvo Kroon

Juba sel pühapäeval on ISADEPÄEV! Mida ägedat sel päeval oma kalli isa või vanaisaga siinkandis ette võtta?

Esmalt võiks kindlasti teha midagi sportlikku. Näiteks toimub sel pühapäeval Elva Huviala- ja Koolituskeskuses kl 10 – 12 Isadepäeva Akrobaatika, kuhu oodatakse kõiki beebisid ja väikelapsi koos isadega mürama ja trikitama. Uuri rohkem siit.

Samuti ootab Elva Keegel ja Resto kõiki peresid pühapäevasele keeglimatšile kogu perega kaasa elama. Pühapäeval kl 12 toimub Naiste Meistriliiga 4. vooru kohtumine Elva Keegliklubi ja KK Tallinn I vahel. Tule vaata lähemalt!

Spordisõbrad saavad isadepäeva puhul kaasa elada ka Elva Gümnaasiumi võimlas toimuvale noormeeste U18 kahepäevasele võrkpalli karikavõistluste 3. finaalturniirile. Uuri rohkem siit.

Kõik disc-golfi huvilised saavad pühapäeval oma sammud seada Sportland Prodigy Elva discgolfi parki, kus toimub Prodigy Nädalamäng Elvas #5. Rohkem infot siit.

Nii suured kui väiksed jalkahuvilised peaksid kindlasti isadepäeva puhul osalema FC Elva selle hooaja viimasel kodumängul, mis kulmineerub ühispikniku ja fänniauto väljaloosimisega. FC Elva ja Tallinna JK Legioni kohtumine algab pühapäeval kl 13. Uuri rohkem siit.

Kui aga tekib soov isadepäeva puhul niisama värskes õhus aega veeta ning kohalikku loodust üheskoos nautida, ootavad teid erinevate piirkondade matkarajad Elvas, Vapramäel, Vellaveres ning Vitipalus.

Foto: Kayvo Kroon

Foto: Kayvo Kroon

Lisaks sportlikule pühapäevale võiks kindlasti üheskoos Elva kandis ka kuhugi sööma minna, sest mis teeb isa või vanaisa meele pärast sportlikku päeva rõõmsamaks kui üks mõnus ja maitsev kõhutäis.  

Isadepäeva puhul ootavad kõiki peresid enda juurde einestama:

Pubi ÜksTeist (P avatud kl 10 – 21)

Restoran Waksal (P avatud kl 12 – 20)

Elva Keegel ja Resto (P avatud kl 11 – 18)

Komorebi Sushi (P avatud kl 11 – 21)

Vapramäe Pubi „Vana Jääger“ (P avatud kl 12 – 18)

Seega, kutsuge aga isad ja vanaisad kampa ning veetke üheskoos üks mõnus isadepäev Elva kandis! Ning loomulikult head isadepäeva kõigile tublidele isadele ja vanaisadele!