17.12.2020

Otsid jõulukingitusi oma lähedastele?

Siin on Sulle mõned toredad kingiideed, millega oma pereliikmeid jõulude ajal rõõmustada!

MIDA TOREDAT VÕIKS SEL AASTAL KINKIDA EMALE-ISALE?

Made Balbati digimaalid

1. detsembrist kuni 31. jaanuarini on Elva Kultuurikeskuses avatud Made Balbati digimaalide näitus. Made on vabakutseline kunstnik, kes tegeleb peamiselt graafika ja illustratsiooniga. Ta on illustreerinud mitmeid lasteraamatuid kirjastustele “TEA” ja “Petrone Print”. Made Balbati viimasteks töödeks on vabaloominguna valminud sari klassikaliste muinasjuttude ainetel, millega saab tutvuda Elva Kultuurikeskuses. Kõiki näitusel olevaid pilte on võimalik soetada hinnaga 120 eurot. Samuti on infoletis müügil teoste ainetel loodud imeilusad postkaardid. 

Foto: Ragnar Vutt

Elva Kultuurikeskuse kinkekaart

Ideaalne kingitus emale-isale – tule soeta Elva Kultuurikeskuse infoletist sobivas väärtuses kinkekaart, mida saab kasutada aasta jooksul kõigil Elva Kultuurikeskuses toimuvatel tasulistel üritustel.

Luke mõisa kinkekaart või käsitöö

Kingi oma lähedastele Karl-Erik Taukari või Liis Lemsalu kontserdipiletid järgmise aasta suveks Luke mõisapargis. Samuti saad soovi korral soetada ka Luke mõisa kinkekaardi või kohaliku käsitööna valminud toodangut. 

Foto: Kayvo Kroon

Elva Spordihoone kinkekaart

Miks mitte kinkida oma lähedastele aega ja võimalusi panustada oma tervisesse? Kingi oma pereliikmele sobivas väärtuses Elva Spordihoone kinkekaart!

 

MILLEGA RÕÕMUSTADA OMA ARMSAID VANAVANEMAID?

Kohalik toodang ja käsitöö jõululaadalt!

Juba sel pühapäeval toimub Elva Kultuurikeskuse ees keskväljakul jõululaat koos jõuluprogrammiga. Kel veel jõulukingid ostmata, siis nüüd on selleks võimalus! Jõululaadalt saab soetada jõuluvana kingikotti kohalikku käsitööd, keraamikat, küünlaid, ehteid, käsitööna valmistatud siirupeid, tervisetooteid, maiustusi, talutoodangut ja palju muud head ja paremat. Mis võiks olla parem jõulukingitus vanaemale ja vanaisale kui mitte üks mõnus kotitäis tervisetooteid koos kohalike käsitöömeistrite toodanguga?

 

Foto: Marko Hõrak

 

MIDA KINKIDA OMA KAASLASELE?

Kingi oma kaaslasele romantiline õhtusöök!

Soeta sobivas väärtuses kinkekaart Elva toitlustuskohtadest – näiteks Elva Keegel ja Resto, Kohvik Elwa, Pubi 11 ja Wabrik pakuvad kinkekaardi soetamise võimalust. Kingi oma kaaslasele üks romantiline õhtu – pange end ilusti riidesse, nautige hõrgutavat õhtusööki ning tehke üks mõnus jalutuskäik käsikäes tulede säras Elvas!

Foto: Inna-Inga Kalmus

Kingi oma lähedasele minipuhkus Elvas!

Lisaks kohalikele toitlustusettevõtjatele pakuvad ka mitmed majutusasutused kinkekaardi soetamise võimalust. Pane oma kallile inimesele kokku üks mõnus minipuhkuse pakett Elva metsade vahel. Kui vajad rohkem ideid, võta julgesti ühendust meie turisimiinfoga. Kõigi piirkonna majutusvõimalustega saad tutvuda siin.

Foto: Kayvo Kroon

 

MIDA KINKIDA TERVELE PERELE?

Elva Keegel ja Restosse keeglit mängima!

Kingi oma perele üks meeldejääv keeglilahing Elva Keegel ja Restos. Soeta vabalt valitud väärtuses Elva Keegli ja Resto kinkekaart kohapealt.

Elva Seiklusparki hullama!

Kingi jõuludeks kogu perele Elva Seikluspargi uue hooaja pääsmed. Siis on, mida põnevusega uuel aastal oodata 🙂

Hellenurme Veskisse uudistama!

Kingi oma perele Hellenurme Veskimuuseumi külastus! Võimalusel saab osaleda ka puutöö, kõlavöö või pilliroost jõuluehte valmistamise õpitoas, üheskoos piparkoogitainast teha, kohalikust toorainest valmistatud hõrgutisi mekkida ja veskiekskursioonil osaleda!

Järvemuuseumisse kaladega tutvuma!

Veetke perega üks tore ja tegus päev Võrtsjärve kaldal asuvas Järvemuuseumis Akva:rium. Rohkem infot kinkepiletite soetamise kohta leiad siit. 

Keskväljakul tegutsevad Männilinna Lillekioskis nobedad päkapikud, kes aitavad kõik jõulukingitused jõulude eel ilusti ära pakkida. Lisaks saab neilt osta veel meelepäraseid jõuluseadeid ja jõulupärgasid, et pühade meeleolus kodule viimane sära juurde anda!

Foto: Marko Hõrak

RÕÕMSAID JÕULE JA MEELEOLUKAT AASTAVAHETUST!