05.07.2021
Uudiskiri

Palavalt suvine Elva üllatab taas uute ja põnevate elamustega!

Käes on kuum juuli ning Elva õitseb, lokkab ja kihab kultuurimelust. Elva pakub sel kuumal suvel värskendust oma soojades järvedes, kõhutäidet nii mitmeski tänavanurgas ning vaimutoidustki ei jää puudu. Lisaks ei väsi Elva vald üllatamast uute ja esmapilgul uskumatute ideedega. Loe kõigest lähemalt meie uuest uudiskirjast.

                                                                                                                                         Foto: Jaak Jänes

Taaskord võõrustab Elva vald 15.-18. juulil 2021 oma teedel suurt autospordi- ja meelelahutussündmust Rally Estonia, mida ei saa maha magada. Juulikuus on Elvas ka „lumi“ on maas ehk 3. juulist kuni 18. juulini saab Elvas suvepäikese all uisutada! Jah, sa lugesid õigesti! Euroopa spordilinn avas koostöös Hydroseal OÜ-ga kaheks nädalaks paneelidest koosneva ajutise uisuväljaku, millel on võimalik uisutada tavauiskudega. Ootame lisaks kõigele muule Elvasse ka Kohvikutepäevale nautlema, mis toimub 10. juulil 2021. Seekordses uudiskirjas toome teieni veelgi huvitavaid üritusi ja kontserte Elva Puhkepiirkonnast.

Juulikuu uudiskirja sisuga saad tutvuda lähemalt SIIN.

Kui Sa ei ole jõudnud veel Visit Elva igakuise uudiskirja saajate listiga liituda, siis tee seda kindlasti meie kodulehe allosas. Just siis jõuavad kõige põnevamad uudised kord kuus otse Sinu postkasti!