10.07.2020
Wabrik

Restoran Wabrik kutsub suvist programmi ja maitseid nautima!

Millal sa viimati Restoran Wabrikus käisid? Juba täna õhtul avaneb kõigil harukordne võimalus näha ja kuulata Wabriku suvekontserdil Sandra ja Jalmar Vabarnat, kes lisaks Trad.Attack!-iga mööda ilma ringi tuuritamisele aeg-ajalt ka kahekesi lavalaudadel üles astuvad.

Restoran Wabrik on üldse üks põnev koht, kuhu tasub sel suvel minna. Kas teadsid, et praegune Restoran Wabrik on loodud kunagise Elva Leivatehase südamesse, kus hiilgeajal valmis päevas kuni 700 imemaitsvat torti? Tänasel päeval enam Waksal Wabrikus torte ei valmistata, kuid see-eest leiavad imepäraseid maitseelamusi ning õdusa atmosfääri kõik tänavatoidu austajad. Menüüst leiab Itaaliast pärit pitsaahjus valminud hõrgutavaid pitsasid, vähemalt 8 tundi BBQ ahjus küpsenud barbeque liha ning palju muud head ja paremat. Lisaks hõrgutavale menüüle on Waksal Wabrik suurepärane kohtumispaik ning ideaalne koht, kus korraldada sünnipäevi ning firmapidusid.

Sel suvel tasub kindlasti Wabrikut külastada, kuna terve juuli ja augustikuu vältel toimub terrassil põnev suveprogramm. Näiteks 18. juuli õhtul toimub Wabrikus vestlusõhtu „Head tüdrukud nii ei tee“ #suvemaasikas Elvas, kus astuvad üles skandaalitar Anu Saagim, lavatäht Kethi Uibomägi ning #aastaema Liina Pulges. 24. juuli õhtul tasub samuti Waksalisse minna, kuna publikut naerutab Indrek Taalmaa oma monoetendusega „Lollidemaa“. Augustikuu toob Wabriku suveterrassile Jalkafest FC Elva 20-ga seotud pidustused ning 15. augusti õhtul avaneb kõigil huvilistel võimalus kuulata ansambel Puuluup loomingut. Kohtumiseni sel suvel Waksal Wabrikus!

 

Rohkem infot:

Kontaktid:

+372 508 6179, restoranwabrik@gmail.com