07.07.2020
Visit Elva

Sel nädalavahetusel leiad Elvast palju head ja paremat!

Alates homsest kuni pühapäevani leiad Elvast ja lähiümbrusest palju põnevat meelelahutust, mida sõprade ja perega ühiselt nautima tulla!

Kultuurset ja tegusat nädalavahetust alustame juba kolmapäeval, 8. juulil kahe meeleoluka kontserdiga. 8. juuli õhtul kl 20 alustab oma menukat suvekontsertide sarja Luke mõis, kus sel korral astuvad lavale KÕRSIKUD. Rohkem infot leiad Luke mõisa kodulehelt või ürituse Facebooki lehelt. 

KultuuriKolmapäevade ürituste sarja raames toimub 8. juulil Elva keskväljakul algusega kl 19 Klarnetisuve kontsert, kus astuvad üles „Elva Klarentisuvi 2020“ suvekooli õpetajad. 21. korda toimuva Klarnetisuve ürituse raames toimub ka teine kontsert, kus esinevad suvekooli õpilased. See toimub päev hiljem, 9. juuli õhtul kl 18 Tartumaa Tervisespordikeskuses. Mõlemad kontserdid on külastajatele tasuta! Rohkem infot leiad Elva Kultuuriveebist või ürituse FB lehelt. 

Lisaks on neljapäeva õhtul kõigil huvilistel võimalik oma sammud seada Rõngu Rahvamajja, kus alustab ürituste sari Sumedad Suveõhtud Terrassil. Esimesel kontserdil astuvad üles Mehed Mandrilt. Lisaks löövad laulu lahti ka naisansambel Astra ning Rõngu rahvamaja segaansambel. Rohkem infot leiad Elva Kultuuriveebist või ürituse FB lehelt. 

Reede, 10. juuli õhtul avaneb kõigil harukordne võimalus näha ja kuulata Wabriku suvekontserdil Sandra ja Jalmar Vabarnat. Lisaks Trad.Attack!-iga mööda ilma ringi tuuritamisele astuvad Vabarnad aegajalt lavalaudadele ka kahekesi. Nende repertuaaris on lugusid ja laule nii meilt kui mujalt ning pillipargis torupill, parmupill, karmoška, erinevad vilepillid ja kitarrid. Mõnus ja meeleolukas õhtu on garanteeritud, seega soeta pilet juba täna! Rohkem infot leiad siit. 

Sandra ja Jalmar Vabarna suvekontsert

Laupäeva hommikut alustame pidulikult juba kl 11 Elva keskväljakul linnasüdame avamisega. Tule kindlasti, kuna huvilisi rõõmustab kohapeal muusikaline üllatus! Rohkem infot leiad ürituse FB lehelt. 

Samuti saab alates kella 11st tutvuda Elva Malevkonna tegemistega ning vaadata Kaitseliidu tehnikanäitust vallavalitsuse taga asuvas parklas.

Alates keskpäevast saab kaasa elada Arbi järve ääres toimuvatele Eestimaa III Jõumängudele, mille raames leiavad aset Eesti meistrivõistlused kolmel alal: jõurada, köievedu ja vägikaikavedu. Täpsem info on leitav ürituse FB lehelt. 

Terve laupäeva vältel toimub meie armsas männilinnas juba seitsmendat korda Elva Kohvikutepäev. Sel korral avavad külastajale oma uksed 15 erinevat kodukohvikut. Kohvikute aadressid ja lahtiolekuajad leiad siit!

Muusikalist meelelahutust leiab laupäeva õhtupoolikul mitmesugust. Alates kl 17st mängivad Verevi rannas Rajoonikomitee dj-d Kalle Meelandi ja Jaan Aruväli oma lemmikuid läbi aegade. Kõlavad parimad jazzi , funki, reggae ja dubi hitid.

Mahmõr Wabrikus

Lisaks saab laupäeva õhtul algusega kl 20 osaleda meeleolukal Wabriku simmanil instrumentaal-vokaalansamliga Mahmõr, kes mängib rahvapillidel tantsuks igihaljaid hitte läbi aegade. Rohkem infot leiad siit!

Mõnusa nädalavahetuse lõpetab pühapäevase sumeda suveõhtu kontserdiga Võrtsjärve kaldal nostalgilise retrosuvila aias meie kõige armastatuim diiva Anne Veski! Kõigest paarisaja pealtvaatajaga lennatakse tagasi ajas, kus “Roosiaia kuninganna” dikteeris tuju ja “Jätke võtmed väljapoole” tantsusammu. Soeta pilet aegsasti, kuna kohti on piiratud arv! Rohkem infot leiad ürituse FB lehelt. 

Anne Veski Võrtsjärve ääres

Tule veeda üks pikk ja kosutav südasuvine nädalavahetus Elvas ja lähiümbruses! Kohtumiseni! 😊