25.01.2019
Tourest 2019

Suur tali toob kaasa turismimessi TourEst2019

Loodame, et olete nautimas seda suurepärast Eesti talve, kus sel aastal jagub nii lund kui pakast, et suusatada, uisutada, kelgutada ja ringi matkata. Ei istu ka meie niisama ja imetle seda kaunist talve, vaid oleme juba möödunud aasta lõpust usinasti ettevalmistusi teinud. Ettevalmistusi milleks? Eks ikka suurimaks turismimessiks, mis meil Eestis aset leiab – TourEsti 2019.

Sel aastal on meie puhkepiirkonna ettevõtete seas toimunud liikumisi, kus mõned on meie ettevõtmisega liitunud, näiteks Kiviranna puhkemaja, Vehendi motell ja Pubi ÜksTeist. Teised jälle võtnud aja maha ning toimetavad omi tegemisi. Sellest hoolimata on teenustepakkujate loetelu mitmekesine, kes puhkepiirkonnas toimetavad ning veel rikkalikum on teenuste hulk, mida pakutakse. Selle tarbeks uuendasime meie funktsionaalset trükist, mida peagi on saada lisaks eesti keelele ka inglise-, vene- ja läti keeles.

Esmakordselt on Elva puhkepiirkond minemas messile oma stendiga, et tutvustada külastajatele, miks üldse tulla siia, meie puhkepiirkonda. Miks siis? Meil ei ole Eiffeli torni, aga meil on sama väärtuslik ja atraktiive looduskeskkond. Meil ei ole oma Buckinghami paleed, aga see eest rikkalik mõisapärand, millest säilinud mitmed stiilinäited. Unistab vist iga teine eestlane, et meil oleks Vahemere kliima, siis tegelikkuses pakub just neli aastaaega huvitavaid ja mitmekesiseid võimalusi, kuidas leidlikult puhata ja aega veeta. Kes kultuuri nautida soovib, siis täna on vähe neid päevi, kus Elva piirkonnas üldse midagi ei toimu. Aktiivse puhkuse ja sportimise looduslikud tingimused on nii head, et isegi profisportlased leiavad end siinsetel radadel trenni tegemas. Kui mõtlema hakata, siis ei pea ette võtma kurnavat teekonda palmi alla, selleks, et hästi puhata.

Seda ning palju muud on meil plaanis pakkuda turismimessi külastajale, seega kui satud Tallinna 8-10.veebruar 2019, siis astu Eesti Näituste Messikeskusest läbi, leia meid üles ning tule ütle “tere”. Selleks võta kaasa kutse, mille saad hankida siit

Kohtumiseni Elva puhkepiirkonnas ja turismimessil TourEst´19