22.01.2021
Visit Elva

Tule aita kaasa Elva turismisihtkoha brändi ja kuvandi väljatöötamisele!

Foto: Kayvo Kroon

Sihtasutus Elva Kultuur ja Sport koostöös Elva Vallavalitsusega kutsub brändi- ja loovagentuure esitama pakkumust Elva turismisihtkoha brändi ja kuvandi väljatöötamiseks.

Konkursi eesmärk on leida partner, kelle abil välja töötada Elva valla kui turismisihtkoha bränd ja muud Elva kui turismisihtkoha kuvandi loomiseks vajalikud tööriistad koostöös piirkonna turismiettevõtjate ja Elva vallavalitsusega. Brändi all peame silmas meile kui sihtkohale iseloomuliku tervikliku kuvandi loomist, mille abil sihtkohta edaspidi turundada. Konkursi täpsemate tingimuste ja sisuga saab tutvuda siin: Elva turismisihtkoha brändi ja kuvandi väljatöötamine

Ootame partnerilt järgmiste tegevuste elluviimist:

  • Elva turismisihtkoha kui brändi CVI loomine (logo; värvipalett; tüpograafiad, pildikeel; illustratsioonid; layout)
  • Elva valla kui turismisihtkoha põhisõnumite väljatöötamine (üks põhisõnum/tunnuslause)
  • Elva valla kui turismisihtkoha kuvandi loomine läbi erinevate lugude jutustamise (isikliku kogemuse loomine, individuaalsem lähenemine). Erinevad lood peaksid lähtuma ja olema suunatud meie peamistele sihtrühmadele (lastega pered, loodusturismi huvilised, aktiivse ja sportliku eluviisi ja puhkuse nautijad; igas vanuses kultuurihuvilised).

NB: Pakkumused palume esitada aadressil hemminki.otstavel@elva.ee  hiljemalt 7. veebruariks (ka) märksõnaga “Elva turismisihtkoha brändi loomine”. Esialgselt seatud tähtaega 31. jaanuaril otsustasime nädala võrra pikendada.

 

Lisainfo:

Hemminki Otstavel

Turismijuht

Telefon: +372 56354033

E-post: hemminki.otstavel@elva.ee