12.08.2020
elvaelamused

Tule naudi õdusat olemist Parv Tibu pardal koos pere, sõprade või kolleegidega!

Just nüüd on õige aeg mõnusaks puhkehetkeks Võrtsjärvel! Tule naudi õdusat olemist Parv Tibu pardal koos pere, sõprade või kolleegidega!

PARV TIBU VÕRTSJÄRVEL

Kas teadsid, et veel 100 aastat tagasi oli Võrtsjärv pilliroo vaba järv? Ning veel 50 aastat tagasi ei sobinud Võrtsjärve pilliroog rookatuse ehituseks, sest oli liiga nõrk? Tänapäeval on Võrtsjärves aga hulgaliselt pilliroogu, mis on ühtlasi tugev ning kasvab üle 3,5 m pikkuseks. Just seal pilliroo vahel peatub Siku sadamas kollane Parv Tibu, mis oli algselt ehitatud järvepealse suvilana.

Parvel saab peale suurepärase maitseelamuse, mõnusa sauna, imeilusa päikeseloojangu nautida ka lõõgastavat massaaži keset imekaunist Võrtsjärve. Samuti on sul võimalus ettetellimisel maitsta angerjasuppi, kodus küpsetatud värsket leiba ja maitsvaid suupisteid. Isuäratav, kas pole? Kalasõbrad saavad ise kätt proovida kalapüügis, varustuse pärast muretsema ei pea, parvel on kõik olemas! Haara perekond või sõbrad kaasa ning tulge nautige meeldivat puhkust Parv Tibu pardal!

Rohkem infot:

Kontaktid: +372 512 0527, parvtibu@gmail.com