12.02.2021
elvaelamused

Veeda unustamatu Sõbrapäev Elvas!

Sõbrapäev läheneb hoogsalt ning paljud meist mõtisklevad, millega sel korral oma lähedasi rõõmustada. Toome teieni mesimagusad sõbrapäeva kingiided, soovitused ja tegevused Elvamaalt.

Täiuslik kingitus ja maitsvad hõrgutised kallimale

Pilkupüüdvad pulgakoogid ja maasikad kvaliteetses Belgia šokolaadis. Ideaalne üllatus armsamale sõbrapäevaks. Tellimused Maasika Unelm Facebookis või maasikaunelm@gmail.com

Kingi oma kaaslasele romantiline õhtusöök Restoranis Wabrik. Liharesto ja pitseeria Wabrik ootab nädalavahetuseti nautima BBQ ahjus valminud imemaitsvaid roogasid ja puuahjus valminud pitsasid. Wabrik on avatud R kell 16–21, L kell 12–21 ja P kell 12–18. NB: Kuna Pikal tänaval käib hetkel remont, pääseb Wabrikusse kõige mugavamalt Tartu mnt poolsest otsast.

Telli Kohvik Elwast maitsev hõrgutis Valentinipäevaks! Valikus on isuäratavad võileivatordid, kringlid, magusad tordid ja palju muud hea ja paremat – kõik ühest kohast!

Elva Peetri Pizza ülimaitsvad pitsad viivad kelle alla! Sõbrapäeva puhul on käimas vahva loosimäng, et saaksite nautida suurepäraseid pitsasid koos oma sõpradega. Loosi läheb kolm suurt pitsat ja koos karastusjookidega! Mine osale Elva Peetri Pizza loosimängus ja head pitsaõnne!

Et sõbrapäeva kingitus armsamale oleks ideaalne, oled oodatud Männilinna lillepoodi Arbimäe Coopis ja nädalavahetusel lillekioskis Elva keskväljakul. Lillepoest leiad palju rõõmsaid kimpe, romantilisi küünlaseadeid, südamega õhupalle ja palju muud põnevat. Tule külla ning tee oma lähedasele üks eriline üllatus!

Sõbrapäeva üritused

Meloodiline sõbrapäev Elva Keegel ja Restos, kus esinevad Elva Laulustuudio noored. Broneeri laud aegsasti ja naudi imelist päeva oma lähedasega kauni muusika ja maitsva toidu saatel Elva Keegel ja Restos.

Selleks, et sõbrapäeva ning vastlapäeva sel aastal teisiti tähistada,  olete oodatud koos pere, kallima või sõpradega Ulila Suveaeda lumelinna ehitama. Pärast lumelinna ehitamist saab lasta pika vastlaliu!

Lumised talverõõmud Elva vallas

Kingi oma lähedastele meeldejääv saanisõit Tamme tallis! Veel on pakkuda mõned üksikud vabad ajad, seega kiirusta. Saanisõidud toimuvad sel nädalavahetusel, 13.02 alates kell 11.00 ja 14.02 alates kell 12.00! Saani mahub 4 täiskasvanut või kuni 6 last. Sõidame umbes 30 minutit. Sõit ühele täiskasvanule 10 €, lapsele (kuni 12 a) 7 €, sülelaps (kuni 3 a) tasuta. Broneeringu tegemiseks või täpsema info saamiseks kirjuta R&R hoburetked messengeri! Asume Elvast u 10 km kaugusel.

Karge südatalv valge koheva lumevaibaga kutsub talverõõme nautima! Elva vallas on mitmeid toredaid uisuväljakuid ja suusaradu, kuhu olete te kõik oodatud. Tutvu lähemalt radadega siin. Uisulaenutusega tuleb appi Verevi Motell, kus saab ka peale uiskude rentida tõukekelku ja fatbike, millega lumist Elvat nautida. Suusalaborist saab aga suusad alla! Seikluslikku Sõbrapäeva!

 

Soovime kõigile romantilist ja üllatuste rohket Valentinipäeva!😊

Kindlasti ära unusta ka Facebookis ja Instagramis oma Sõbrapäeva elamusi meiega jagada kasutades teemaviidet #visitelva