30.06.2018

Viis sündmust muusikasõbrale, millest juulis Elvas osa saada!

Mai kuu kuumalainest on saanud pelgalt mälestus, traditsiooniline Eesti jaaniilm on ka üle elatud, mistõttu on paras aeg on töökohustused kabinetisügavustesse jätta ja puhkust nautida. Sündmused, mis ootavad ja meelitavad, jagub üle terve maarjamaa, kuid anname omapoolsed soovitused, millest üks muusikasõber Elvas olles kindlasti ilma ei tohiks jääda.

Tähistamaks meie riigi 100. sünnipäeva, kutsub Eesti Interpreetide Liit teid osa saama kontsertsarjast „Teekond“. Sellel teekonnal toimub ridamisi kontserte erinevates raudteejaama hoonetes üle Eesti, nii ka Elvas. 6.juulil, algusega kell 19:07, astub vaksalihoone seminarisaalis üles puhkpillikvintett „Estica“. Ettekandele tulevad nii Cyrillus Kreeki teosed kui Ülo Vinteri „Laul Põhjamaast“. Kontsert on tasuta, kuid juhime tähelepanu, et kohtade arv saalis on piiratud.

Seda võib pidada heaks sissejuhatuseks juba traditsioonilisele Elva Klarnetisuvele. Nädala jooksul annavad talendikad muusikud erinevaid kontserte, millest osavõtt on prii. 11.juuli, kell 19 oodatakse teid Elva Gümnaasiumi (Tartu mnt 3) aulasse avakontserdile. Neljapäeval, 12.07, toimub Elva Kultuurikeskuse kõlakojas Klarnetisuve vabaõhu kontsert, algusega kell 19. Reedel, kell 19, astuvad teie ette tulevikutähed Elva Gümnaasiumi aulas ning punkt pannakse laupäeval, 14.07, kell 13 Elva Gümnaasiumi aulas, kui toimub Klarnetisuve lõppkontsert. Kes tervet nädalat ei jõua, tehku kasvõi pool!

Millal sa viimati käisid aedlinnas aiakontserdil? Pole käinud? Siin ulatab abikäe Verevi motell, kes ootab teid oma õuele 10.juulil, kell 19, saamaks osa Marek Sadami ja Martin Trudnikovi tuntud šansoonide kontserdist, kus räägitakse elust ja armastusest. Piletid on müügis Piletimaailma muugikeskkonnas, hinnaga 12€. Üllata oma kallimat või veeda sõpradega üks mõnus õhtu – olete oodatud!

Kõiki Eesti muusika paremiku austajaid oodatakse 13.juulil, kell 19 Verevi randa, kui aset leiab legendaarne Verevi rannapidu. Lavale astuvad sellised staarid nagu 5Miinust, 2 Quick Start ning Karl-Erik Taukar koos bändiga. Pääsmed on saadaval Piletilevi müügikeskkonnas, kus kiirematele jagub tõeliselt soodsa hinnaga pääsmeid. Mis siis muud, kui plätud varba otsa ja kohtume juba Verevi rannas.

Kuu lõpus pakub tõelise rosina Eesti muusika austajale jalgpalliklubi FC Elva, kelle JalkaFesti peaesinejaks ei ole keegi muu kui kultusansambel Smilers. Väravad Elva Lauluväljaku kontsertpaika avatakse 28.juulil kell 18:30, pakkudes meelelahutuseks erinevaid tegevusi. Seejärel käib lava mööda Smilers ning õhtu lõpetuseks keerutab plaadimuusikat Arka & Co. Pääsmed müügil Piletimaailmas ning JalkaFesti kodulehel. Tule ja veeda üks kultuurselt sportlik või siis sportlikult kultuurne õhtupoolik männilinnas Elvas.

Kas see oli siis nüüd kõik? Ei, kaugel sellest! Meil on ridamisi sündmusi, millest osavõtt on soovituslikult kohustuslik. Seega hoidke meie infokanalitel silm peal, sest anname teile peagi teada, mida põnevat veel tulemas!

Kohtumiseni Elvas!