Rannaresort

Rannaresorti Feel the breeze suurte klaasakendega moderne parvemajake asub meie privaatses Võrtsjärve kanalis ning pakub ideaalset võimalust astuda korraks eemale igapäevast ja võtta aeg iseendale. Parvele saabudes ootab Teid karastav tervitusmull ja maitsev snäkivaagen.
Kaasaaegne maja on ideaalne paaridele või väiksematele peredele. Majas sees on avatud köök-elutuba, WC-dušširuum, magamistuba ja puuküttega saun.
Hästivarustatud köögist leiab kahekohalise pliidi, külmkapi, veekeetja, rösteri, blenderi, kuumaõhu fritüüri ja vajalikud tarvikud söögi valmistamiseks. Rannaresort poolt on tagatud nii voodilinad, rätikud kui ka sussid. Majas on 1 suur kahele inimesele mõeldud voodi ja 1 lisamadrats 1-le inimesele. Maja ühel küljel on väike terrass ja teisel suur avatud terrass koos mugava terrassimööbliga, et mõnusat järvevaadet nautida ja soovi korral päikest võtta.
Õuealal on võimalik nautida meie privaatset rannaala ning lastel kasutada mänguväljakut.

Enjoy the view

Rannaresorti Enjoy the view hubane väikemaja asub vahetult Võrtsjärve kaldal ja pakub ideaalset võimalust võtta korraks aeg maha ja lõõgastuda.
Saunaga väikemaja on ideaalne paaridele, väiksematele peredele või sõpradele. Maja kõrval on privaatne parkla. Majas sees on avatud elutuba-köök-magamistuba ala, saunaeesruum, WC, dušširuum ja puuküttega saun.
Hästivarustatud köögist leiab suure 4-kohalise pliidi, külmkapi, veekeetja, rösteri ja vajalikud tarvikud söögi valmistamiseks. Võimalus kasutada ka kuumaõhu fritüüri  ja blenderit.
Rannaresort poolt on tagatud nii voodilinad, rätikud kui ka sussid. Majas on 1 suur kahele inimesele mõeldud voodi, 1 ühele inimesele mõeldud voodi ja 1 lahtikäiv diivanvoodi (1-2 inimesele). Majal on avar terrass koos terrassimööbliga ning vaatega otse järvele. Lisaks on võimalus grillida
(grillsöe palume ise kaasa võtta).
Aias on rohkelt ruumi ka telkimiseks ehk kui on soovi tulla puhkama suurema seltskonnaga siis see on võimalik eelneval kokkuleppel ja lisatasu eest.
Õuealal on võimalik nautida meie privaatset rannaala ning lastel kasutada mänguväljakut.

Meie juurde puhkama tulles on külalistel võimalik tasuta kasutada meie2-kohalist vesijalgratast.
Kui on aga soov kaugemale järvele kruiisida või väike kalastusretk teha, siis pakume 4-kohalise paadi renti.
parkla
Parkla
wifi
Wifi
prugikoht
Prügikast
telk
Telkimiskoht
loodus
Loodus

LIITU UUDISKIRJAGA

Skip to content