Uudised

Elva_kk_muster_Blogi
24.03.2020
Transport

Seoses eriolukorraga sõidavad kagusuuna rongid muudetud sõiduplaani alusel

Elron annab teada, et seoses eriolukorraga hakkavad Kagusuuna rongid alates 23. märtsist sõitma muudetud sõiduplaani järgi. 

Loe lisaks
12.03.2020
Elva keskväljak, Elva Kultuurikeskus

Aita rikastada suvist kultuuriprogrammi Elva keskväljakul – tule esinema või korralda üritus!

SA Elva Kultuur ja Sport ning Elva Vallavalitsus ootavad kõikidel huvilistelt ürituste korraldamise või esinemise ettepanekuid seoses sooviga pakkuda suvel Elva keskväljakul mitmekülgset kultuuriprogrammi. Oma ürituse korraldamise või esinemise ettepanekuid oodatakse 13. aprillini.

Loe lisaks
08.03.2020
Naistepäev

Kuidas tähistavad naistepäeva Elva valla mehed?

Uurisime Elva valla meeste käest, kuidas tähistavad nemad naistepäeva? Mida toredat soovitavad nad naistepäeva tähistamiseks oma kallitega üheskoos ette võtta?

Loe lisaks
05.03.2020
Elva vald, Kohalik toodang

Elva Vallavalitsus ning SA Elva Kultuur ja Sport ootavad kohalikelt ettevõtetelt ja tootjatelt pakkumusi

Elva Vallavalitsus ning SA Elva Kultuur ja Sport teevad üleskutse kõigile kohalikele ettevõtetele ning tootjatele oma toodangu pakkumiseks Elva valla turismiinfopunktis ning Elva Vallavalitsuse meenete või kingitustena.

Loe lisaks
02.03.2020
Pansion Hermann

Pansion Hermann pälvis EHE märgise

Pansion Hermann pälvis oma esimese riikliku olulise turismivaldkonna kvaliteeditunnuse – EHE märgise majutusteenusele  (Ehtne ja Huvitav Eesti). Tegemist on ökoturismi kvaliteedimärgisega, millega tunnustatakse ja turundatakse loodussõbralikke ja keskkonnasäästlikke maapiirkonnas pakutavaid turismitooteid ja -teenuseid. EHE märgist annavad välja MTÜ Eesti Maaturism ja EAS.

Loe lisaks
17.02.2020
Balttour 2020, Tourest 2020

Elvakate turismiseiklused Riia ja Tallinna turismimessidel

Aasta algus tähendab paljudele turismiinimestele tihedat tööaega, mil valmistutakse uueks turismihooajaks ning käiakse oma sihtkohti aktiivselt tutvustamas erinevatel turismimessidel. Sama kehtib ka tegusa Elva valla turismimeeskonna kohta, kellel õnnestus jaanuari lõpus tutvustada Elva piirkonda esimest korda rahvusvahelisel Balttouri turismimessil Riias ning veebruari alguses juba väga mitmendat aastat Touresti turismimessil Tallinnas.

Loe lisaks
30.01.2020
Balttour 2020, Matkamäng Elva Elamused, Tourest 2020

Elva elamuste pakkujad on väljas nii BALTTOURI kui TOURESTI messidel

Elva puhkepiirkonna tegus tiim on väljas nii 31. jaanuaril – 2. veebruaril Balttouri messil Riias ning 7. – 9. veebruaril Tourestil Tallinnas.

Loe lisaks
24.01.2020

Elva vallas algasid ettevalmistused Tartu 2024 kultuuripealinna aastaks

22. jaanuari õhtul kogunes Elva Kultuurikeskusesse arvukalt kohaliku elu edendajaid, kes soovisid kaasa rääkida ning anda oma panuse „Loov Elva“ aruteluõhtule. Ürituse eesmärgiks oli ärgitada kohalikke turismiedendajaid, ettevõtjaid, piirkondade esindajaid, noorte volikogu liikmeid, kultuurijuhte, noorsootöötajaid,…

Loe lisaks
16.12.2019

8 põnevat jõulutegevust lastega peredele Elvas

Jõuludeni on jäänud täpselt nädal! No kohe kuidagi ei jõua sel aastal jõuluvana tulekut, vanaema maitsvaid hõrgutisi ning isaga ühiselt jõulutaadile salmi lugemist ära oodata. Et jõuluootus veelgi rohkem südame särisema ning näod naerule ajaks, oleme…

Loe lisaks
30.11.2019

Jõulukuu sündmused Elvas 2019

Kohe-kohe ongi käes see kõige mõnusam aeg aastas, mil saab oma lähedastega ühiselt aega veeta, palju põnevat üheskoos ette võtta ning niisama üksteisega koosolemist nautida! Jõulukuu pakub Elvas ning lähiümbruses palju erinevaid võimalusi nii tubasteks…

Loe lisaks