Vapramäe Forell

Kui tahad tubli kõhutäit maitsvast forellist ja samas ka kaunist loodust nautida, siis on just õige koht Vapramäel. Tulla võid ka niisama sõbraga aega veetma, lastega lõbutsema või seltskonnaga pidu pidama – võimalusi ja tegevust jätkub kõigile.

Asume Tartu-Valga mnt 20 kilomeetril vana maantee lähedal. Meieni võid jõuda ka paadiga või kanuutades, sest oleme just ilusa Elva jõe ääres, mille teisel kaldal on põnevad Vellavere-Vitipalu-Vapramäe matkarajad.

Siin on sul suurepärane võimalus olla kirglik kalamees ja ise kala õngega ja kahvaga kinni püüda või mugavalt lasta see “töö” enda eest ära teha. Järgnevalt forell maitsestatakse värskete maitseainetega ja grillitakse. Ka kõik kala kõrvale vajalik söök-jook on siin olemas ja ootamas, piknikukorv jäta koju!
Võimalusi endale sobivaid kohti leida on mitmeid. Jõe ääres on eraldi lauakesi, mis mahutavad kuni 14 inimest istuma, veepealne varjualune, kus saab vihmasabina ees varjus olla või suurema seltskonnaga pidu pidada, parv 25 inimesele, eraldi majake sünnipäevade pidamiseks ja sobilikud kohad peredele ka lasteväljaku lähedal. Võimalus on ka rentida maja koos sauna, saali ja magamistubadega pikemaks olemiseks.
Lisainfot saab küsida, kohti kinni panna ja kala ette tellida telefonil 5362 6666 või kirjutades e-posti aadressile info@vapramae.ee

Hooaeg algab meil kohe, kui ilmad soojaks lähevad, tõenäoliselt 20. aprilli paiku.