Elva valla turismielu hakkab vedama Krete Enno

Järgmised uudised

Elva kutsub maitsete nädalale!
Restoranid ja kohvikud üle Elva valla ootavad 11.-19. märtsil külla. Elva maitsete nädala raames pakuvad...
Elav Elva ELAMUSED Tourest 2023 messilt
Kas teadsid, et rahvusvaheline turismimess Tourest on pikima ajalooga ja suurim turismimess Balti riikides?...
Elav Elva keskus kutsub Tourest messile 9.-11. veebruaril 2023
TASUTA VIP-pääse! Touresti meeskond on 2 aastat teinud tööd selle nimel, et turismisektori aasta suursündmus,...
Spordirahvas üle Euroopa koguneb Elvasse uusi spordialasid avastama
Juulikuu viimasel nädalavahetusel, 30.-31. juulil toimub Elvas, 2021. aasta Euroopa parimas spordilinnas...

Elva valla turismielu hakkab vedama Krete Enno

Alates 1. juulist asus Elva valla turismivaldkonda juhtima Krete Enno. Krete peamiseks tööalaseks missiooniks saab Elva turismiinfo- ja külastuskeskuse ehk Elav Elva keskuse käivitamine ning selle kõrvalt ka laiemalt Elva valla turismielu koordineerimine.

Krete on pärit Tartust ning õppinud ja elanud ka Šotimaal, kus lõpetas Aberdeeni ülikoolis poliitika ja rahvusvaheliste suhete eriala. Krete on pikalt töötanud erasektoris erinevates innovaatilistes Eesti ettevõtetes. Varasemateks tööandjateks on olnud Telia, Wise ja Click & Grow. Viimases töötas ta peaaegu seitse aastat alustades klienditoe spetsialistina ning lõpetades büroojuhina. Seal olid Krete peamisteks tööülesanneteks rahvusvahelise kiiresti kasvava meeskonna toetamine ning igapäevase kontorielu juhtimine. Krete iseloomustab ennast kui loomult aktiivset suhtlejat ja head organiseerijat. Elvas on ta oma perega elanud juba viimased kuus aastat.

„Mul on suur rõõm liituda SA Elva Kultuur ja Sport tegusa meeskonnaga ning asuda tööle turismivaldkonna etteotsa. Elva on vaieldamatult üks ilusamaid ja rohelisemaid linnu Eestis. Elvasse kolides teadsin, et tahaksin tulevikus ka tööalaselt ennast Elvaga siduda ning siinsesse kogukonda panustada. Nähes kuulutust, et meie ajaloolisesse jaamahoonesse otsitakse tegusat ja loovat juhti, nägin selles koheselt endale sobivat väljakutset ja võimalust lõpuks Elva vallale oma panus anda, et meie turismivaldkond veelgi hoogu juurde saaks. Ootan väga võimalust läbi uute projektide ja algatuste meie külastuskeskus elama panna, et tervitada ja rõõmustada nii kohalikke elanikke kui ka meie külalisi. Kindlasti on külastuskeskus ideaalne koht vallas tegutsevate tootjate, loomeinimeste, teenusepakkujate tutvustamiseks ning erineva kohaliku toodangu müümiseks.“

SA Elva Kultuur ja Sport juhataja Ivi Tigase arvates on Krete näol tegemist väga sobiliku kandidaadiga. „Kui hakkasime planeerima Elvas turismiinfo- ja külastuskeskuse tulevikku, siis lootsime, et leiame enda meeskonda inimese, kes oleks mitmekülgsete oskuste ja teadmistega nii ettevõtluse-, turunduse- kui ka loomevaldkonnas. Meil on väga hea meel, et Krete meid üles leidis ning tunneb Elva käekäigu vastu siirast huvi.“

Elva valla senine turismijuht Moonika Einaste suundub lapsehoolduspuhkusele. Soovime talle omalt poolt rõõmsat aega pere keskel ja oleme väga tänulikud viimase aasta tegemiste eest siinses turismielus!

Krete Enno, Elav Elva keskuse juht
Krete.enno@elva.ee / 53536329

Koduleht on uuendamisel