Elav Elva keskus

Elav Elva Keskuses pakume külalistele kasulikku turismialast informatsiooni Elva linna ja piirkonna kohta ning elavaid ideid, mida siinkandis ette võtta. Asume ajaloolises Elva raudteejaamahoones – astu sisse ning tervitame Sind juba uksel. Keskuse südameks on ootesaal, kus saab mugavalt oodata rongi ja bussi või teha kaugtööd. Raamatusõpradele on avatud Elav raamatukogu. Loe kohapeal või võta huvipakkuv raamat kaasa.

Elav Elva Keskuses on avatud ka eriline kohaliku toodangu pood, kus  on võimalik tutvuda ja endale soetada kohalike ettevõtjate tooteid alustades käsitööehetest ning lõpetades erinevate põnevate maitseelamustega. Siit leiab iga külastaja endale või sõpradele meelepäraseid kingitusi.

Keskuses toimub regulaarselt põnevaid töötubasid ja koolitusi ning kord kuus korraldame koos erinevate partneritega lõbusaid lastehommikuid. Infot keskuses toimuvate ürituste kohta leiate Elav Elva Facebooki lehelt ja Sündmuste kalendrist. 

Oma hubaseid ruume rendime ka välja seminarideks, koolitusteks ja meeskonnapäevadeks. Meil on hea meel võõrustada kuni 20 inimesega gruppe. Ruumi paigutust saame sättida vastavalt grupi suurusele ja soovidele. Kohapeal on olemas vajalik esitlustehnika ning kööginurk ja kõik vajalik kohvipausiks. Hinnakiri on leitav: https://visitelva.com/hinnakiri/

Elavad elamused algavad siit!

Võta meiega ühendust!
turism@elva.ee
(+372) 524 2702

Tule külla!
Pargi 2, Elva linn, 61507
T-R kell 10.00-17.30
L kell 11.00-16.00
P-E SULETUD 

Skip to content