Elav Elva ELAMUSED Tourest 2023 messilt

Järgmised uudised

Elva kutsub maitsete nädalale!
Restoranid ja kohvikud üle Elva valla ootavad 11.-19. märtsil külla. Elva maitsete nädala raames pakuvad...
Elav Elva keskus kutsub Tourest messile 9.-11. veebruaril 2023
TASUTA VIP-pääse! Touresti meeskond on 2 aastat teinud tööd selle nimel, et turismisektori aasta suursündmus,...
Spordirahvas üle Euroopa koguneb Elvasse uusi spordialasid avastama
Juulikuu viimasel nädalavahetusel, 30.-31. juulil toimub Elvas, 2021. aasta Euroopa parimas spordilinnas...
Elva valla turismielu hakkab vedama Krete Enno
Elva valla turismielu hakkab vedama Krete Enno Alates 1. juulist asus Elva valla turismivaldkonda juhtima...

Kas teadsid, et rahvusvaheline turismimess Tourest on pikima ajalooga ja suurim turismimess Balti riikides? Eesti Turismifirmade Liit korraldab seda juba 1991.aastast. Peale 2 aastast pausi ja toimus suurejooneline mess taas Tallinnas, Eesti Näituste messikeskuses, 09.02-11.02 ning tänavust messi külastas üle 27 000 inimese.

Elav Elva esindus oli uhkusega väljas “Puhka Eestis” hallis, kuhu olid koondunud kõikide Eesti maakondade ja seal asuvate turismiatraktsioonide värvikad väljapanekud. Just selles hallis oli alati palju rahvast ja rõõmsat melu ning mõistsime osalistena, miks antud messi nimetatakse ‘turismiinimeste laulupeoks’.

Elav Elva osales koos teiste Lõuna Eesti turismiklastri liikmetega ühisel suurel alal eesmärgiga olla nähtav ning tutvustada kõike ilusat ja põnevat, mida Elva vallal pakkuda on. Rääkisime külastajatele meie suvistest suursündmustest ja kutsusime aktiivselt osalema ja elamusi koguma. Väga palju uuriti Elva valla toitlustus ja majutusasutuste kohta. Tutvustasime erinevaid aktiivse puhkuse võimalusi ja loomulikult rääkisime oma matkaradadest ja looduses puhkamisest. Hea meel oli kuulda, et paljud messikülastajad on Elva valla eri paigus varem käinud ja hindavad siinset külalislahkust ja väikelinnade hõngu. Mitmete külastajatega sai räägitud ka spordijuttu ning hea meel oli kogeda seda, et Elva tõesti on tuntud ja hinnatud spordipealinn.

Elav Elva meeskond võttis messilt kaasa palju väärt kogemusi ja häid ideid, kuidas edasi tegutseda ja head koostööd teha teiste piirkondade ja turismiinimestega. Kohtumiseni juba 2024. aasta turismimessil!

Koduleht on uuendamisel