Käsitöökommide töötuba Verevi motellis

Käsitöökommide töötuba Verevi motellis

3.advendil, 12. detsembril kell 11.00 täitub Verevi Motell magusa šokolaadilõhnaga. Käsitöömaiustuste entusiastide juhendamisel hakatakse valmistama suussulavaid käsitöökomme. Kuna jõulukinkide aeg on lähenemas, siis tegemist on suurepärase võimalusega teha oma enda kätega kallitele lähedastele inimestele jõuluks maitsvad kingikarbid või hoopiski premeerida ennast magusa suutäiega eduka aastalõpu puhul.

Millal ja kus?

Pühapäeval 12.detsembril kell 11:00-14:00 Verevi motellis

Kes koolitab?

Õpituba viib läbi Kaire Maranik, kelle hobiks on kondiitrikunst koduköögis. Kaire käsitöö on valitud “Eesti 100 torti” raamatu kaante vahele ning kahel viimasel aastal on ta täitnud Elva kohvikutepäeval meie Verevi motelli koogileti.

Mida valmistame?

Valmistame lihtsaid ja maitsvaid käsitöökomme, millega saavad hakkama kõik kellele meeldib köögis toimetada. Pakime kommid kaunisse pakendisse ja iga osaleja saab kaasa ka retseptid.

Kust ma kommide valmistamiseks tooraine saan?

Kommide valmistamiseks vajamineva tooraine toob kaasa juhendaja. Sina võta kaasa hea tuju ja jõulurõõm!

Kuidas saab osaleda?

Töötoa hind on 25€ ja vajalik on eelnev registreerimine verevi@verevi.ee. Töötoas osalemiseks on vajalik COVID-19 tõend (vaktsineerimine või läbipõdemine). Küsimuste korral kirjuta verevi@verevi.ee.

 

Järgmised sündmused