Kogupere pannkoogifestival Ulila Suveaias

Kogupere pannkoogifestival Ulila Suveaias

Sel aastal on MTÜ Ulila Suveaial koos partneritega plaanis korraldada Pannkoogifestival. Pannkoogifestival toimub 30. mail Elva vallas Ulila alevikus.

Festival kutsub kokku pannkoogisõbrad, kes armastavad eriti pühapäeval maiustada magusaid või soolaseid pannukaid. Sellel korral on võimalus tulla proovima teiste küpsetatud hõrgutisi- süüa koha peal ja osta koju kaasa. Lisaks pakuvad festivali kauplejad müügiks ka muid teemakohaseid tooteid.

Perepäeval lõbustab lapsi LOTTE, toimuvad peremängud ja pannkoogi töötuba. Lisaks toimub kohapeal magusa ja soolase pannkoogi küpsetamise võistlus.

Võistluse käigus valib žürii välja kõige maitsvamad ja nägusamad pannkoogiroad. Viis võistkonda võistlevad magusa pannkoogi küpsetamise kategoorias ja järgmised viis võistkonda soolase pannkoogi kategoorias.

Tule võistlema ning registreeri oma võistkond varakult!

Lisainfo ja registreerimise link asub siin

Veel saavad festivali külastajad hääletada ja valida pannkoogi müüjate seast välja kaupleja, kes on üllatanud eriliste maitsetega. Rahva lemmik pannkoogiküpsetaja saab premeeritud.

Kauplema on oodatud pannkoogiküpsetajad, mee- ja moosimüüjad ning muud kauplejad.

Palume eelnevalt ühendust võtta +372 5559 9608 või enn.tobre@elva.ee

Programmi lõpetab oma hittidega artisti HUNT kontsert.
Päevajuht Enn Tobre
Pannkoogifestival on külastajatele TASUTA

Sündmust korraldavad ja toetavad: Ulila Suveaed, Uula Külaselts, Ulila keskus/MTÜ Sooveere, Puhja Seltsimaja, Uula Huvikeskus, Sound Group OÜ ja Elva vald.

Järgmised sündmused