Mihkel Tikerpalu: Isal on plaan

Mihkel Tikerpalu: Isal on plaan

Uus toimumise aeg 1.oktoober, varem ostetud piletid jäävad kehtima.

 

Tegemist on humoorika muusikalise komöödiaga. See on lugu, mis vaheldumisi juteldes ja lauldes kõneleb isaks olemisest, selle eesmärkidest ning sellest, mis saaks siis, kui isad võtaksid laste kasvatamise üle.Laval Mihkel Tikerpalu näitleja ja lauljana ning Madis Kreevan muusikuna. Etendus kestab 2 x 35 minutit.

Aeg on selline. Isal on ka viimaks põhjust laste kasvatamise osas kaasa rääkida. Sest tänapäeval on isa alati kohal. Nii järeltuleva põlve planeerimise, nende eest hoolitsemise kui inimeseks kujundamise ajal. Isa oskab sel teemal kaasa rääkida. Ja mitte ainult rääkida – isal on kogunisti plaan! See on hea plaan! Võib-olla kõige parem plaan kogu laste kasvatamise ajaloo vältel! Ja nüüd ta räägib sulle selle plaani detailselt ära.Et aga ettekanne liigselt šovinistlikku epistlit meenutama ei hakkaks, on see vürtsitatud graafikute, jooniste, piltide ja lauludega. Ohtrate lauludega. Heade, meeleolukate, kvaliteetsete lauludega.Ja see kõik vaid meie ühise eesmärgi nimel!

Mõtted kirja pannud Mihkel Seeder (kaksikute isa)Heliilma loonud Madis Kreevan (samuti kaksikute isa). Laval kannab mõtet Mihkel Tikerpalu (vaid ühe plikatirtsu isa – ses mõttes algaja).

Etendus toimub lounge´ilikus õhkkonnas koos pokaali vahuveiniga. Laua peale lisa telli KultuuriKohvikust.

 

Järgmised sündmused